Wpis z mikrobloga

Szukam domu/działki w okolicach Krakowa, a że niedawno się tu wprowadziliśmy to pytanie, gdzie się dobrze mieszka?
Słyszałam że w Skawinie średnio.
Że Bolechowice, Zelków super, ale drogie działki.
Od strony Huty straszne korki.
Jakieś opinie? Z góry dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#krakow #dom #dzialka
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Omatko_znowu: przy cenach działek pod Krakowem i infrastrukturą drogową podkrakowskich wiosek bardziej się opłaca znaleźć coś kolo brzeska i dojeżdżać 15 min A4
@Omatko_znowu: ja mieszkam między Skawiną, a Zabierzowem :) mieszka się ok, dojazd jest w miarę spoko (oczywiście zależy od miejsca docelowego), bo blisko węzeł Bielany albo Balice, Balicka i Księcia Józefa do dojazdu do centrum.
Minus jest taki, że gminy Liszki i Czernichów są dosyć biedne (Czernichów gorszy pod tym względem), więc zarówno inwestycje jak i poziom życia wydaje mi się, że jest niższy niż w Zabierzowie, Wielkiej Wsi itd. Obwodnicy
@Omatko_znowu: Od strony huty korki wcale nie są tragiczne. Igolomska jest w przebudowie, wiec w niektóre dni jak jest wahadło może się przykorkowac ale biorąc pod uwagę długoletnia inwestycje to nie można się tym przejmować bo pod koniec tego roku miała być gotowa nowa Igolomska, dwupasmowa. Wiec do Cła będzie się jechało jakieś 10 minut, przemysl to ;) Jak chcesz o coś pytać to zapraszam na priva, mieszkałem tam kupę lat
A co myślicie o lokalizacji niepodoal wioski Ochmanów ? Czy bliskie sąsiedztwo Oknoplast u będzie bardzo uciążliwe?