Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Kurde jak się za coś wziąć długoterminowo?!?! (°°

Szału ze sobą dostaję. Tydzień, dwa, do miesiąca i cały zapał znika. Chcę coś zrobić, wiem że mam to zrobić, a robię wszystko inne. Potem wracam do tematu po dłuższym czasie, znowu zapał na jakiś czas i zaraz ciśnienie ze mnie schodzi i mi się nie chce.

Jak nie osiągnę w odpowiednio krótkim czasie spektakularnych efektów w temacie to się zniechęcam. A z czasem na moje hobby ciężko więc nie da się "za jednym przysiadem"

Kiedyś byłem mistrzem cierpliwości (23 lata temu), potrafiłem krok po kroku, przez rok realizować jakiś projekt aż był perfekcyjnie odpicowany pod każdym względem. A teraz? Głowa pełna pomysłów.... i nic więcej ()

NIC! Ale to kompletnie NIC nie sprawia mi już przyjemności. Zdziadziałem jak cholera. Praca, coś zjeść, spać i tak do usranej śmierci! Wolę się poddać niż po raz setny próbować walczyć.

#zalesie #feels #smuteczek #sks #zaorane i trochę #psychologia bo mam wrażenie, że wracam do #depresja i do autodestrukcyjnych zachowań
  • 3
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Fakt, że bodźców od ...uja z każdej strony bo życia łatwego nie mam i tydzień w tydzień wychodzi jakaś nie miła sprawa do załatwienia albo kłótnia albo #!$%@? z innego powodu.

Jestem tym wszystkim wyczerpany bo stale myślę o dziesiątkach rzeczy na raz i sprawach do załatwienia, których (jak to mam w zwyczaju) nie załatwię bo albo będę #!$%@?ł nadgodziny w pracy albo będę musiał z dzieciakami zostać albo na posterunku będę
Szału ze sobą dostaję. Tydzień, dwa, do miesiąca i cały zapał znika. Chcę coś zrobić, wiem że mam to zrobić, a robię wszystko inne. Potem wracam do tematu po dłuższym czasie, znowu zapał na jakiś czas i zaraz ciśnienie ze mnie schodzi i mi się nie chce.


@zaorany: jak bym na siebie patrzył