Wpis z mikrobloga

2 dni Tinderowania i zero par :D. Były ze trzy ale po moich tekstach usunęły. Starałem się pisać jak tu ktoś poniżej napisał "personalizowanie przywitania" i chyba przekombinowałem. W zablurowanych mam 6 trafień i podejrzewam, że tam to normalnie modelki z Insta się do mnie dobijają;)
#tinder
  • 18
@LubiePieski: @LubiePieski:

"Hej czarnulo"

"Hej aż na superlajka zasłużyłem? Bardzo mi miło jestem tu dopiero od kilku minut"
(Wiem, jak Janusz ale wzięła mnie z zaskoczenia - pierwsza interakcja na tym medium)

Teksty do dwóch pozostałych obsceniczne( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tomeekkk: Na tym profilu jest zdjęcie samego bebecha, który w połączeniu z zabawnym opisem miał przynieść efekt a tu lipa. Nie startuje ze zwykłym zdjęciem bom ulany a sylwetka to już w ogóle. Chyba by mnie tam zbanowali:D
@Tomeekkk: Problem z laskami na tinderze jest taki, że mają po prostu zbyt duży wybór facetów i nawet jak zacznę się spotykać z dziewczyną i wydaje się, że wszystko idzie w dobrym kierunku i dziewczyna też jest zainteresowana czymś poważniejszym, to ona cały czas ma świadomość, że jak jej ze mną nie wyjdzie, to sobie odpali tindera i po chwili znajdzie kolejnego, który może będzie lepszy ode mnie. Przez to, laski