Wpis z mikrobloga

@wiem_wszystko: Czyli jednak jest nadzieja w ludziach! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam pomimo usilnych próśb przedstawicieli rządu mojej ukochanej dykty cały Sylwester spędziłem spacerując po Warszawie i byłem zawiedziony niewielką liczbą ludzi na ulicach.. Dramat! Albo społeczeństwa się obudzą w tym polskie społeczeństwo albo skończymy w dupie
@MiszkaFiszman: Spokojnie, wokół tematu covid jest prowadzona szersza gra. Do tej pory nikt nie złapał tego punktu wspólnego, zapalnego, dlatego że serwowany jest nam chaos na wielu poziomach. Być może też o to chodzi by w krótkim okresie czasu przyspieszyć dynamikę i dokonać takich rzeczy żebyśmy nie zrozumieli o co chodzi. Nikt by przecież nie przedłużał cynicznie kryzysu w całej Europie, każdemu rządzącemu by zależało na szybkim zwalczeniu problemu po to
@andrzej-roman: Jeżeli było to do mnie to ja odpowiem w następujący sposób:
1. Gates nie rządzi światem - spokojnie, on jest tylko popłuczyną poważniejszych bandytów, zawsze jest taka zasada że jak ktoś jest na siłę eksponowany to ktoś jest zakrywany, to tak jak z Sorosem - on jest tylko lobbystą, za nim stoją poważniejsze misie
2. Czipy i kwestie 5G - Czipy miały obśmiać przyszłą zwiększoną kontrolę społeczeństw w wyniku kryzysu