Wpis z mikrobloga

Powiedzcie po #!$%@? w #cyberpunk2077 jest ten looter-shooter? Co to destiny 2 czy borderlands? Czy nie lepiej aby gra opierała swoje mechaniki na "cyber" ulepszeniach i modyfikacjach ciała? Po co miliony itemów i cały ten model strzelania skoro w grze fabularnej chodzi o fabułę i świat. To nie destiny gdzie itemy i strzelanie to jedyna treść. Projektanci zupełnie pogubli się w projektowaniu tej gry. To co ważne #!$%@? a bzdury dodali.
  • 11
  • Odpowiedz
Żeby sprzedać żeby było na auta, innego wytłumaczenia nie widzę


@kizimajaro: ludzie mówią, że aut też nie opłaca się kupować bo te co dostajesz z fabuły są wystarczające.
  • Odpowiedz
Po co miliony itemów i cały ten model strzelania


@ethics: No to może wyjebmy wszystko i po prostu dać system turowy jak w Falloucie 1-2 bo tylko fabuła się liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie znasz różnicy między RPG a Action RPG?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ethics: Broni też nie opłaca się zbierać, oprócz snajperek. Wszystko da się ubić na dwa, trzy uderzenia z małpich łap albo ukrytych ostrzy. A jak jest dużo przeciwników to najpierw snajperką trzeba zdjąć tych silniejszych bo to jedyna broń w której czuć obrażenia i przeciwnicy padają na strzała.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Po co miliony itemów i cały ten model strzelania


@ethics: No to może wyjebmy wszystko i po prostu dać system turowy jak w Falloucie 1-2 bo tylko fabuła się liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie znasz różnicy między RPG a Action RPG?

A wiesz ze zamiast glupiego shootera by mozna bylo dodac cos o wiele ciekawszego i pasujacego do swiata?
  • Odpowiedz
@ethics: tak na prawdę to wystarczy zgarnąć motor który możemy przyjąć na początku gry i styknie, bo auta to trochę padaka na ten moment, im droższe tym gorzej xD ja się przestałem przejmować po znalezieniu Skippiego który się skaluje z postacią, reszta albo olana albo sprzedawana, chociaż to też słabo zrobili. Co sprzedany przedmiot ekran musi się przeładować więc sprzedaż też w końcu odpadła
  • Odpowiedz
@ethics: zgadzam się z kiepskością i nawałem tych gównoitemów i ton broni ale pragnę też zauważyć, że technicznie rzecz biorąc można przejść całą grę nie zabijając nikogo, a z samych typów melee broni są do wyboru pięści, ostrza i pałki, monostruna, ostrza modliszkowe i taka w sumie hybryda pod postacią rakietnicy z ręki

W sumie to nawet ten looterowy model by mi nie przeszkadzał gdyby była w tej grze jakakolwiek
  • Odpowiedz