Wpis z mikrobloga

Mirki, zamierzam prewencyjnie rozpocząć kurację finem i mam pytanie. Ten ból jąder na początku przyjmowania leku jest mocno uciążliwy czy to raczej taki drobny dyskomfort? I trwa stałe czy pojawia się tylko co jakiś czas?
#finasteryd #zakola
  • 19
@Tomborus: no myślę, że najlepiej będzie pobrać jeszcze tydzień i zobaczyć co będzie u Ciebie z tym, bo z tego co czytałem to przez pierwsze 2 tygodnie dużo ludzi ma coś takiego. A co planujesz gdybyś nie mógł brać tego fina?
@Kekekekek: 3 pierwsze dni brałem 1mg/dzień, obecnie 1mg co 2 dzień. Co planuje?-sam minox #!$%@? mi dawał to szkoda się bujać myślę, więc zostaje na krótko ale mam słabą czachę Ew później jak już wszystko wypadnie to przeszczep
@Kekekekek: nie wiem czy aż tak jestem zdesperowany na RU (lubię mieć jakieś badania czy cos, a z tego co wiem to jest trochę nieprzebadany środek a nie chce zrobić z siebie królika doświadczalnego) fin w płynie do rozważenia
@Tomborus: ten Fin we wcierce to topical finasteryd, ale nazw preparatów nie znam. Z tego co czytałem na forum to niektórzy sami sobie robią taka wcierkę, bo jest taniej niż kupić gotowy środek
@Kekekekek: nie wkręcają sobie tak tych uboków do głowy, bo jak zaczniesz brać to bolący palec będziesz uważał za skutek uboczny Fina, mnie np. nie mam praktycznie żadnych skutków ubocznych, a już napewno nie żadnego bólu
@Kekekekek daj znać po jakimś czasie jak to u cb bylo,ja nie jestem hipochondrykiem ,sam zakładałem że skoro to tylko mały procent osób ma uboju to mi nic nie będzie ,ale poprostu czuję dyskomfort w jajach xd to napisałem
@Kekekekek: W moim przypadku był to tępy ból, porównywalny do tego, który czujesz 30 minut po tym jak ktoś cię nieźle kopnął w jaja. Czasami się nasilał do wręcz kłującego, ale lata jazdy na rowerze i biegania przyzwyczaiły mnie do okazjonalnego dyskomfortu tam na dole i po prostu przetrwałem przez 10 dni. Potem rozeszło się do diabła.