Wpis z mikrobloga

Wstyd mi za polskich kibiców wyklętych

Kojarzycie na pewno ostatnie słowa Graneruda po konkursie w niedzielę. Przeprosił za nie jeszcze tego samego dnia. Przeprosił, dobra jest, wybaczamy jeśli poczuliśmy się urażeni.

Osobiście nie dziwię się Norwegowi. Jest ambitny. W tym sezonie w zasadzie to on jest w najlepszej formie. Przegrał walkę o złoto w lotach zaledwie o 0,5 pkt. Teraz był liderem i miał szanse na pierwsze trofeum. No ale niestety dla niego, złoty orzeł się oddala.

No ale wspaniała polska husaria nie wybaczyła. W komentarzach na FB, pod masą postów dot. Graneruda, pod artykułami wylewają swoją zawiść, obrzucają błotem już nie tylko jego, ale i jego dziewczynie. Zarzucają mu brak klasy sami pisząc z przekleństwami. Sam zainteresowany powiedział, że cieszy się że nie zna polskiego i nie rozumie tych zawistnych komentarzy.

Poziom tych robaków jest niewyobrażalnie niski i nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić ich zachowanie.

Na szczęście zdarzają się nieliczni, którzy tłumaczą, że to zachowanie Polaków jest obraźliwe i nie na miejscu, ale te komentarze są wyśmiewanie.

Jeśli chcecie zobaczyć te komentarze wejdzie na FB na jakikolwiek post albo na jakikolwiek artykuł. Ostrzegam że będzie to duża dawka raka.

Szczerze mówiąc, nie myślałem że ludzie mogą być aż tak zawistni. Naprawdę. Byłem naiwny jak się okazuje.

#skoki #nosaczsundajski #cebula
TheScarecrow - Wstyd mi za polskich kibiców wyklętych

Kojarzycie na pewno ostatnie...

źródło: comment_1609834761JX9n5N74oTqgRQJOmYiwMp.jpg

Pobierz
  • 16
@TheScarecrow czekaj co? Dobrze, że obrzucają, gówniarz w tym sezonie tylko odpalił i się już uważa za #!$%@? wie jaka ważna osobistość, Stoch sam powinien go sprowadzić na ziemię, że do starszych i lepszych się nie pyskuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
@TheScarecrow: #!$%@? głupoty. Nie tylko polscy kibice wyrażają oburzenie po jego słowach. Wpisy z wielu krajów nie zostawiają na nim suchej nitki. Wejdź sobie na facebooku na skispringen.com i poczytaj komentarze. Tylko czytaj ostrożnie bo jak twój ptasi móżdżek przyjmie informacje że niektórzy Niemcy czy Austriacy kibicują Stochowi to może ci sie zakopcić spod kopuły. Pozdrawiam
@odbytnica997: no wyobraź sobie że mój ptasi móżdżek dawno dawno już pojął ze ludzie kibicują zawodnikom innej narodowości. Więc to dla mnie żadne zaskoczenie.

Ale odróżnij bycie oburzonym od zwykłego hejtu o którym mówię