Wpis z mikrobloga

No i ja Mirki zawitałem do tematu, 10 lat razem, 8 lat po ślubie, dzieci, i co się dowiedziałem? Że się wypaliło i bierzemy rozwód, trochę informacji pozbieranych, ma innego :) zajebiście zaczyna się rok...
#rozwod #zdrada #zwiazki
  • 44
  • Odpowiedz
@Wuwu27: Też przez to przechodzę, polecam psychologa lub/i psychiatrę w razie przeróżnych myśli. Nie daj sobie wmówić że to Twoja wina, u mnie też wszystko za moimi plecami przebiegało, nie spodziewałem się. Jak chcesz pogadać to pisz na pw.
  • Odpowiedz
  • 1
@Wuwu27 no miras, u mnie rok leci od rozwodu, drugi od wyprowadzki. Pamietam jak dzis. Zalowac przestalem po kilku miesiacach. Mam pelna kontrole nad dzieckiem, ale oczywiscie mala mieszka z matka. Mam tez pelen dostep, bez ograniczenia i mige sie z ex w miare normalnie dogadac kiedy mala jest ze mna. Po kilku miesiacach poznalem normalna i ogarnieta kobiete i powoli sie uklada ;) trzymaj sie Miras i badz twardy w sadzie.
  • Odpowiedz
@Wuwu27: prawda jest taka, że kto pierwszy złoży wniosek o zabezpieczenie miejsca pobytu dzieci przy sobie ten ma przewagę. Złóż pierwszy, meldunek tu nie ma nic do rzeczy. Do tego badania w ozss na wykazanie więzi, jeśli dzieci są większe to mogą zeznawać.
  • Odpowiedz
@Wuwu27: Wyrazy współczucia i życzę wytrwałości, bo czeka Cię długa walka. Uważaj na emocjonalną manipulację, bo w takiej sytuacji wielu facetów zaczyna myśleć, że jak będzie bierny i we wszystkim ustępował kobiecie, to uratuje związek. Musisz teraz być twardy, bo może skończyć się tym, że dzieci będą się wychowywać bez ciebie. Podczas rozwodu z ludzi wyłazi to co najgorsze, więc nie oddawaj inicjatywy, bo to nie jest czas na sentymenty. Dobry
  • Odpowiedz