Wpis z mikrobloga

Ok, dziś mam pytanie przede wszystkim do różowych, jest to pytanie natury estetycznej. Rozchodzi się o to że mój nos i skóra pod oczami pokryte są tzw. wągrami, czyli takimi jakby czarnymi kropkami. Kiedyś mi to jakoś nie przeszkadzało, ale z wiekiem złapałem się na tym że jednak jest to obleśne i trzeba coś z tym zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem jak się tego pozbyć, ostatnio nawet kupiłem za stówkę taki odkurzacz do wągrów ale to nic nie daje. Jak się tego pozbyć? Widzę często u lasek że mają ładne i czyste nosy więc musi być jakiś sposób. Proszę, zdradźcie sekret biednemu Menelowi.

#uroda #zdrowie #logikarozowychpaskow
  • 16
@spejseks: A powiedz mi proszę, taki zbieg co ile trzeba powtarzać aby nos wyglądał normalnie a nie jak u Menela? Bo to chyba nie jest tak że raz zrobisz i już masz do końca życia czyściutki nosek jak wigilijny obrusik, right?
@Menel94: na duże wagry ja bym poleciła kwasy u dermatologa ;) na pewno jak pójdziesz na konsultacje objaśnili by Ci wszystko co dla Ciebie byłoby dobre itd. Dodatkowo można stosować retinoidy w maści, które też stosuje się pod okiem dermatologa. Na resztę szkoda czasu i pieniędzy.
@Menel94: no tak zapomniałam, że nie powinno się zakładać że wszyscy to kumają XD są to kwasy medyczne, które kładzie się na twarz, aby złuszczyć naskórek i odbudowywał się nowy i super. Powinno się to robić raz na 4 tygodnie więc jest trochę z tym zabawy. Są różne typy i dobiera się je odpowednio do skóry. Więc ja bym poszla do dermatologa, żeby dał Ci jakąś maść. Ewentualnie możesz spróbować zrobić
@Menel94: tak jak napisałam wcześniej najlepiej raz na 4 tyg bo tyle mniej więcej trwa cykl złuszczania się naskórka. Wagrow nie da sie usunąć, da się je jedynie zwęzic odpowiednią pielęgnacją.
Hmmm no to już gorsza informacja bo szkoda mi co 4 tygodnie wywalać 250 zika :/ Ale i tak dzięki, na pewno przejdę się do dermatologa/kosmetyczki i popytam co i jak.