Wpis z mikrobloga

Ku#wa jak bede stary przysiegam ze bede takim samym sku#wysynem jak te staruchy:
bede sie wtracal i wypowiadal we wszystkich kwestiach o ktorych nie mam pojecia, bede zabieral glos i decydowal o rzeczach ktore mnie nie dotycza, bede piewca moralnosci i mistrzem wszechrzeczy.

(W zasadzie juz to robie na wykopie, ale chodzi mi o rzeczywistosc ( ͡° ͜ʖ ͡°))
#bekazpisu #bekazpodludzi #podatki #polska
m.....0 - Ku#wa jak bede stary przysiegam ze bede takim samym sku#wysynem jak te star...

źródło: comment_1609773444yRYeUpprf2BNdclyNHUfUh.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@marcooo80: ludzie to ameby, mnie wczoraj rozwaliła koleżanka (lvl 30) której mówię, że traci na inflacji trzymając kase na koncie, a ta do mnie z tekstem, co to inflacja i jeszcze focha złapała, że jej nie chcę tłumaczyć, bo przecież nie można się na wszystkim znać.
  • Odpowiedz
@Krynicka: niestety, ciężko coś poradzić... większość krótkoterminowych "inwestycji" to tak na prawdę spekulacja. Mniejsza lub większa spekulacja.

Wszystko zależy na jak długo możesz zamrozić gotówkę. Jeśli zbierasz na emeryturę, to jak najbardziej giełda jest dla Ciebie na rachunku IKE lub IKZE (trzeba by doczytać)

Obligacji też nie trzeba się bać, zawsze to więcej niż 0 w bankach.
  • Odpowiedz
  • 0
@marcooo80 dobra ale czy to tylko wina pisu? Przecież w sejmie jest więcej posłów czy tylko PiS głosował za tym podatkiem cała reszta przeciw? Są gdzieś w ogóle takie dane?
  • Odpowiedz
@Kipper: prawda jest taka że w tym państwie jak głosuje opozycja nie ma znaczenia, najwyżej zrobią drugie głosowanie, potem trzecie i tak do 3 w nocy, aż przejdzie.

  • Odpowiedz