Wpis z mikrobloga

@MyOtherSelves: Od 2017 glownie crypto. Od kilku miesięcy Giełda - początku na revolut (khe khe) a teraz Trading212. To co udało mi się zrobić to duże szczęście. Kilka dni temu miałem już 40k, obecnie prawie -10k w plecy. Penny stock przypomina mi troche inwestowanie w Crypto, a trading212 pozwala na sprzedawanie i kupowanie bez żadnych opłat dlatego tutaj jestem.

W przypadku Penny Stock patrze głównie na to co pojawia się w
@Fiemka ja trzymam ten alpp i płacze :( chciałem już dziś sprzedać i walnąć wszystko w NIO na otwarcie, ale wziąłem oddech i trzymam dalej xd
@MyOtherSelves: Ja zacząłem z giełdą kilka dni wcześniej zanim rozpocząłem wyzwanie. Zainwestowałem trochę środków na CFD, głównie w złoto, tesla, xpeng, nio + xrp (crypto) bo była taka możliwość jeszcze. CFD szybko dał zarobić bo był to moment kiedy te spółki dość fajnie rosły + jeszcze XRP wystrzelił. Z tego wszystkiego uzbierało się 9k które wrzuciłem w spółkę ALPP jeszcze przed wystrzałem o 1000% ale wyszedłem z pozycji (niestety). Po tym
@mor3nko: @LZBNZ: Szambo może być dość głębokie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale moim zdaniem jeżeli nie ma tu ściemy to ALPP powinno ładnie wyjść na prostą. Poczytajcie sobie o tej spółce. Same plusy!