Wpis z mikrobloga

@Ptactwo: podobnie jak @Zielonykubek tez bym wolał jakiś pozytywny wkład. Pokaż coś fajnego ze swojego miasta. Zgaduję, że to Toruń ;)

Póki co Twoja aktywność na mirko w ponad 30% skupia się na Bydgoszczy. Fajnie, że poświęcasz nam tyle uwagi. Paradoksalnie Bydgoszcz wydaje się być dla Ciebie znaczącym miejscem.
  • Odpowiedz
@nobrain: jeżeli liczysz od granicy do granicy to Gdańsk - Gdynia 4 km
Bydgoszcz - Toruń 30 km

Ja podałem odległości miedzy centrami miast. Wg Twojej metody różnica jest jeszcze bardziej widoczna.
  • Odpowiedz
@lukenzi: też mnie to wkurza. Od zawsze w BDG, ale nigdy nie kumałem tych niesnasek z Toruniem i prawda jest taka, że tylko ameby umysłowe o tym mówią. Mam gro znajomych z Torunia, bardzo często tam melanżowałem (przed lockdownem) i nigdy nie słyszałem takich gadek od ludzi na poziomie. Podobnie jest w drugą stronę.
  • Odpowiedz
chętnie bym poczytał jakieś ciekawostki o Toruniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zielonykubek: Mieszka tam lewaczka, przez którą, mój nieszczęśliwie zakochany kumpel bohatyrnął. Zbombardować całe miasto atomem, fosforem i bombami wirusowymi. Zrobimy jej drugi Istvann. #pdk
  • Odpowiedz
@Zielonykubek prosze bardzo na przykład:

Nadwiślańska panorama Torunia została uznana za jeden z siedmiu cudów Polski


@Ptactwo: to niesamowite jak się stoi nad Wisłą gdzieś na wysokosci Torunia vs Krakowa, warto sobie nad tym chwile pomyśleć, kojazy mis ie ta długa, szeroka ruska rzeka, którą spławiali się wikingowie
  • Odpowiedz