Wpis z mikrobloga

Czy ma ktoś doświadczenie z autami miejskimi klasy A, B, ewentualnie C z automatem?
Poszukuje takiego pojazdu dla kobiety, silnik, wyposażenie kolor etc obojętne.
Byleby był automat i cena do 17k ( plus serwis więc wyjdzie około 20k)
Jakich skrzyń/ modeli unikać?

#motoryzacja #kupautozmikro
  • 15
@xspeditor: o jeszcze mi się teraz przypomniało moje pierwsze autko czyli Renault Modus ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo wdzięczne auto do miasta, z 1.6 benzyną. Miałem co prawda w manualu, ale ponoć automat też daje rade.
@pan_warell: @xspeditor: Potwierdzam, Modus daje radę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo jeśli szukasz hydrokinetyka, to będzie ciężko, większość małych aut nowszych niż powiedzmy 2005 raczej poszło w półautomaty ( ͡° ʖ̯ ͡°) Myślę, że możesz spróbować z jakimś Polo, wydaje mi się, że Peugeot 207 ma jeszcze klasyczny automat.
@xspeditor: No i mogłoby to mieć nawet sens ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście musisz się przygotować, że takie 1,6 w automacie nie będzie bardzo oszczędne, ale coś za coś ¯\_(ツ)_/¯ Ja byłem na jeździe próbnej Modusem w takiej konfiguracji i jeździło mi się tym baardzo przyjemnie
@aksal89: to jest 4 biegowy automat, klasyczny hydrauliczny. Spalanie do 10 litrów mi nie przeszkadza bo przebiegi będą tym pojazdem śmieszne. Modusy też są z tym silnikiem i tym automatem i też wydaje się to sensowne rozwiązanie