Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@monarchista: Nie wiem ktory rocznik jestes. Ale kiedys byl wywiad w TV Cejrowskiegio z taka jedna "Frytka". Laska tepa, ok. Ale taki stary wyga jak Cejrowski of koz, musial ja chamsko upokorzyc. Chodzi o to ze to tak jak bicie dziecka albo szczeniaka. Tu jest to samo. Co to za przyjemnosc wygrac pyskowke z kims kto nie umie into slowo za mocno? Masz zatem calkowita racje. Stanowski teraz jak taki
  • Odpowiedz
@Niedobry: i zrobił to tylko raz w tym programie i to jeszcze niebezpośrednio tak zeby nie zrozumiała. I pozniej sobie nią głowy nie zawracał. Stanowski nie rozumie, ze im bardziej o nim mowi tym bardziej Najman dalej jest modny. Dziennikarz a takiego banału nie rozumie. Robi recenzje koszmarnych książek i równocześnie mówi na końcu - kupcie ją! Robi recenzje filmu i mówi - nie oglądajcie tego gówna! On nie wie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@monarchista: Malo tego, ja tam sportu nie sledze. Do tego nie wiedzialem nawet kto to ten Stanowski. A teraz widze typa co go jakas stara szmula zjechala a sam sie tylko pastwi nad jakims slabszym mentalnie typem na "pol internetu". Wielki " intelektualista" wygral pyskowke z chlopakiem spod klatki. Dziennikarz, beka.
  • Odpowiedz
@monarchista: Niby łapię co chcesz przekazać, ale akurat Najmana nie jest mi kompletnie żal. Koleś jest tak #!$%@? żałosny i wręcz szkodliwy (ekspert od wszystkiego a #!$%@? się zna), że już nie mogę patrzeć na tą jego mordę
  • Odpowiedz
@nn1upl: nie mozna kogos tak jechać w internecie i tyle, ludzie nie znaja umiaru a jedyne o co mi chodzi to to, ze stanowski sam wychodzi na buca i robi z siebie pajaca swoim zachowaniem. taki powazny czlowiek niby a zaczyna coraz wiecej wychodzić z niego buractwo (ktore notabene jest w kazdym z nas w jakims stopniu ale niekoniecznie nim świecimy w internecie ZWŁASZCZA będąc osobą publiczną). Stanowski jest teraz
  • Odpowiedz