Wpis z mikrobloga

@MieszamKaweOlowkiem: a prawda jest taka, ze stanowski to zwykły burak. Najman jest jaki jest, robi to co robi. Mozna sie z tego smiac lub nie. I tyle. Ale to co robi stanowski to jest zwykły lincz na osobie publicznej w internecie. Szydzi, wyśmiewa, wystawia typa na posmiewisko. I to w momencie gdy najman juz dawno sie nim nie zajmuje, ten go nadal zaczepia czy to w kanale sportowym czy na
  • Odpowiedz
@simon-king: dlaczego tylko Najman ma być głupi? Chłop żyje w swoim świecie i niech sobie tam żyje. Ale po co cały czas zaczepia go Stanowski i pokazuje że jest jeszcze większym dzbanem niż el Testosteron?
  • Odpowiedz
@mayke: nic nie zrozumiales z tego co napisalem? Owszem wystawia sie, jest niejednokrotnie zalosny, sam sie pcha na świecznik i robi z siebie debila. Nie zmienia to faktu ,ze stanowski jest dziennikarzem i sam prowokuje, ciągnie te wątki, pobudza je i nawet go wystawił a potem jeszcze wyszydził w internecie. Ma sie za inteligentnego człowieka, ktory nie robi z siebie pajaca - i dokladnie to robi!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@simon-king: rozumiem o co Ci chodzi, ba, nawet kilka lat temu było mi szkoda najmana. Jednak teraz jest wręcz przeciwnie. #!$%@? głupot pokroju Edyty Górniak, bycie expertem od wszystkiego, kończenie "sportowej" kariery 10 lat, ogromna hipokryzja i te jego akcje charytatywne pod publiczkę.

Ma sie za inteligentnego człowieka, ktory nie robi z siebie pajaca - i dokladnie to robi!


To najman ma się za inteligentnego i elokwentnego typka, bo kiedyś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@monarchista: a no i jeszcze jego wycieczki w stronę Błachowicza (co mnie #!$%@?ło mocno) były już zwieńczeniem wszystkiego. Zasłużył sobie nqma lincz, a Stano robi to świetnie. Imo
  • Odpowiedz
: a prawda jest taka


@monarchista:

A prawda jest taka, że jedyną osobą, która ośmiesza najmana jest on sam. Ale nie dlatego, że jest głupi, tylko dlatego, że "istnienie w przestrzeni publicznej" przynosi pieniądze. Nieważne czy się jest odbieranym jako autorytet czy jako idiota, zawsze się znajdzie ktoś, kto za to zapłaci- czy to kolejna pseudofederacja- żeby przyciągnąć brainletów na ppv, czy sprytna kampania reklamowa- żeby wykorzystać nośność memicznej postaci
  • Odpowiedz
ale to najman sie tu wtrącił, stanowski go nie wołał. Może i tak ale trudno zeby sie nie wtrącał skoro wpis stanowskiego jest bardzo wymowny


@monarchista: twój komentarz jest tak wymowny, że nie jestem w stanie nie podejrzewać, że jesteś równie głupi, co Najman
  • Odpowiedz
Najman rzeczywiście jest tak głupi ???


@simon-king: tak absurdalnie głupi że aż trudno mi w to uwierzyć, może to jest jakaś grubsza ustawka, pod kolejną wizytę Najmana na kanale? Wystrzeliło im oglądalność w kosmos, a Najmanowi to raczej bez różnicy, nie raz robił już z siebie idiotę przed całą polską w ringu.
  • Odpowiedz
@monarchista: Ja mam cały czas wrażenie że oni są dogadani i robią wspólny show w internecie. Sa afery, ludzie oglądają, odświeżają, klikają, Kaska się zgadza i colka tez jest.
  • Odpowiedz