Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie no haha to nie ma sensu siedzenie na #tinder ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo że byłem świadomy ogromnej atencji dla #rozowepaski od #niebieskiepaski ale to co zobaczyłem po zrobieniu konta różowej z tylko czarnym tłem, bez opisu i wiekiem 26 lat to wymiękłem. Nic dziwnego że laski nie odpisują jak po trzech dniach gość umie utonąć wśród par adoratorów xD co drugi right to match. Mało tego. Goście sami piszą pomimo że black picture only, nawet jakieś serduszka wysyłają i jakiś chad zagaduje ( ) Goście piszą nawet do 5-15 minut po matchu bo pewnie w dupie trzymają te telefony i tylko czekają na macza jak jacyś inwestorzy na sygnał z giełdy xD To nie ma najmniejszego sensu siedzenie na tym #tinder bo to tak jakbyście poszli do klubu gdzie jest 80% facetów i 20% lasek xD kto chodził po klubach ten wie że proporcja mężczyzn do kobiet na imprezie ma spore znaczenie w przypadku responsywności loszek i jest to całkowicie normalne i nie ma się co oburzać. To że laska Ci odpisała to oznacza że w normalnych warunkach by Cię zaakceptowała i nie ma co popadać w depresję że ojej locha przestała odpisywać. Przestała odpisywać bo z nadmiaru towaru przepaliło jej styki i to całkowicie normalne. Też jak mi kiedyś siadły trzy rozmowy kwalifikacyjne w jednym momencie to też mi popalało styki którą robotę wybrać xD
Ale mam też ciekawe obserwacje:
1. Jedno co rzuciło mi się w oczy to to że skrypt lubi rzucać profile facetów naprzemiennie tworząc kontrast tzn. raz czad a raz ulaniec, raz czad i zwykły typek. Nie ma serii czadów, ani serii ulańców ani też serii zwykłych. To nie dziwota że laska daje w lewo normalnych typów xD Jakby ktoś mi pokazywał naprzemiennie ociekającą serem pizzę i sałatkę z brokułami i kurczakiem to też bym nigdy nie wybrał sałatki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moim zdaniem to celowy zabieg aby w sposób nie oczywisty zmniejszyć powodzenie niebieskich i przedłużyć ich obecność na portalu a w efekcie naciągnąć ich na gold gówna czy plus gówna.
2. Sporo (w porównaniu do profili różowych) zagranicznych Enriques i Muczaczos którzy mieszkają w Polsce xD
#anonimowemirkowyznania #wysryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff1d9535625a1000ab532c6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 4