Wpis z mikrobloga

Cześć, mam kilka pytań do was. Od tego roku stwierdziłem, że robię coś z zakolami, oczywiście zaczynam od finasterydu, jak wiadomo tylko on jest skuteczny w tym łysieniu. Czy wystąpiły u was jakieś skutki uboczne i po jakiej dawce? (słyszałem, że spada libido, dla mnie zajebiście) Zamierzam brać na początek 1mg/2dni, jeśli włosy nie przestaną wypadać będę brał codzinnie, czy to wystarczy?. I jeszcze chciałbym wiedzieć czy miał ktoś problemy ze snem czy konentracją, bo wiele nowych projektów mam obecnie i nie mogę działać na obniżonych obrotach. Z góry dzięki za odpowiedzi
#finasteryd yd #zakolaboners #lysienie #medycyna #zdrowie
  • 9
  • Odpowiedz
@Kotniepies: Nie uznaje lekarzy. Wolę sam sobie poczytać i przy okazji się poduczyć. W poniedziałek robię tsh i jak będzie ok to biorę e receptę. Znasz jakieś przciwskazania do brania finsterydu?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kotniepies myślisz, że każdy lekarz ma całą wiedzę świata na każdy temat. Jak trafię na kogoś kto nie leczy finasterydem to co on mi powie, to co wyczyta na ulotce.
  • Odpowiedz
@Kotniepies myślisz, że każdy lekarz ma całą wiedzę świata na każdy temat. Jak trafię na kogoś kto nie leczy finasterydem to co on mi powie, to co wyczyta na ulotce.


@H13D: Fakt. Zapomniałem, że wykopki to eksperci od wszystkiego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz