Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, od dłuższego czasu mam problem z porannym wzwodem. Praktycznie ich nie mam, do tego dochodzą problemy ze snem, czuję się wiecznie zmęczony. Mam 29 lat. Od dłuższego czasu moje życie erotyczne jest zerowe.
#niebieskiepaski #zwiazki #erekcja #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff189125625a1000ab531e4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 15
@wilku88: pytam głównie z ciekawości, bo często widzę w necie hasło pasożyty jako źródło wszelkiej patologii. A nie kojarzę ze studiów żadnego pasożyta, którego inwazja mogłaby manifestować się podobnymi objawami. Więc chciałbym się dowiedzieć, które parazyty konkretnie dają taki obraz

no chyba, że to pasożyty 5G wykrywane biorezonansem
@miedwied: Czy zwykły tasiemiec albo glista nie spowoduje niedożywienia, które później będzie się manifestowało osłabieniem? Nie jestem z tych którzy wierzą, że każdy ma pasożyty i trzeba stosować cudowne kuracje, żeby z nas wyszły. Ale pasożyty wydają mi sie jednym z racjonalnych wytłumaczeń złego samopoczucia.
@miedwied: Oczywiście, że nie, ale trzeba to sprawdzić. Porządny wywiad lekarski w tej sprawie nie może orzec, "no tak, pewnie depresja, leczymy psychiatrycznie" tylko musi sprawdzić, czy nie ma jakichś przyczyn złego samopoczucia w organizmie. Zrobić badania krwi, wykluczyć złą dietę, itp.
DestrukcyjnyPan: Ludzie tutaj pisze ze coś nie tak, a ja mam tak od kilku lat (teraz lvl30). Wszystko kwestia indywidualna. Ja się stresuję wszystkim, myślę o pracy, dorabianiu się itd. I na tym się koncentruję. Zauważyłem, że kiedy mam okres rozluźnienia od stresu, jestem zadowolony z siebie to i poranny wzwód się pojawia itd. Niektórzy twierdzą że to już ten wiek że konar nie płonie na zawołanie...

Zaakceptował: LeVentLeCri