Wpis z mikrobloga

Po prostu chyba przegrywy chcialy nabic popularnosci komus z kim moga sie utozsamiac.


@pi73r: no raczej nie. Gonciarz zaczal byc w miare popularny juz w 2008 chyba na gry online, pozniej bylo zapytaj beczke, pozniej wyjazd do japonii, przegrywy nie mialy tu nic do rzeczy,
  • Odpowiedz
bo jak pary się rozstają to na pewno wina kobiety


@MirabelleCooper: Nie wina tylko decyzja. I taka jest rzeczywistość większości facetów, a wykopków w szczególności. Teraz Kasia jest z kimś, Gonciarz nie. To nie urojenia, tylko fakty.
  • Odpowiedz
@Jah00: a widziałeś ich filmiki? i czytałeś mój komentarz? o związku i rozstaniu poinformowali wiele grubych miesięcy PO tym fakcie. Kasia po tym zaczęła się pokazywać z innym facetem. to są same fakty. można gdybać kiedy go poznała, ale chodziła z nim grubo po rozstaniu z Gonciarzem. to, że ona znalazła szczęście, a Gonciarz nie to zwala na nią winę za rozstanie? Bo nie wiem jaki inny bzdurny sens może
  • Odpowiedz
Bo nie wiem jaki inny bzdurny sens może wychodzić z Twojej wypowiedzi


@MirabelleCooper: To kiedy poinformowali nie ma tu nic do rzeczy. To jest w ogóle nie istotne. Widzę, że życia nie znasz, zwłaszcza życia faceta, więc ci trzeba wytłumaczyć. Jest dość oczywiste, że to Kasia odeszła od Gonciarza, a nie na odwrót. Potwierdza to chociażby właśnie filmik, gdzie Gonciarz płakał, a Kasia miała minę jakby chciała stamtąd już uciec.
  • Odpowiedz