Wpis z mikrobloga

#niemcy #emigracja chciałem napisać #heheszki ale w sumie to nie jest śmieszne nic a nic

Przekonuje różowego do emigracji do Niemca.
Ona jest przekonana, że tam grasują bandy agresywnych ciapakow, które gwałcą kobiety, a szczególne upodobanie znajdują w polkach.
Tak więc proszę o informacje ile razy koledzy emigranci zostaliscie w ostatnim czasie zgwalceni lub też ile razy dotknęło to waszych różowych.
  • 21
  • Odpowiedz
@XkemotX kurła chyba coś w tym jest, tu jeszcze gorzej ruchaja, aż mnie kukle swedza z bolu :/

@RedNews niewielka cena za godne życie ( )

@Davidozz jest dobra żona i matka, może obawia się, że na widok tych ciemnoskorych lekarzy i inżynierów zaraz porzuci rodzinę i zacznie tam wreszcie korzystać z życia bo tu w polsce to.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojtek_bez_portek: Powiedz jej ze w jej własnym kraju dymają ją bez jej zgody i nieświadomie, i nie płacze.
Na wioskach jest spokój. W miastach raczej tez. Choć trzeba uważać. Gorzej jest w Paryżu xd
  • Odpowiedz
@kajak98 uwaga, dodam, że my raczej z tych spokojnych. Nie szlajamy się po nocach, nie chlejemy w klubach. Chodzimy raczej na luzie do kina, restauracji czy galerii handlowych w biały dzień. W polszy to niemal wyklucza niebezpieczne sytuację. A tam?
  • Odpowiedz
@wojtek_bez_portek: i co teraz zrobisz z tymi odpowiedziami? Zliczysz głosy facetów z portalu ze śmiesznymi obrazkami i przedstawisz je rozowej? Może tu nie chodzi o kraj tylko o to, że z tobą nie chce nigdzie jechać xD to nie Szwecja czy Francja żeby gołym okiem było widać, że coś jest nie tak. Zobacz sobie statystyki, porównaj do tych u siebie i na tej podstawie sobie heheszkuj bo w samym temacie nie
  • Odpowiedz
@Gregre88 tak, właśnie w tym problem, że ona ma problem z wyjazdem jako tako. Jeden z argumentów to właśnie bezpieczeństwo.
Statystyki o których mówisz to TYLKO statystyki, które nie do wszystkich przemawiają. Anegdotyczne dowody ludzi, którzy powiedzą "nie, mnie to nigdy nie spotkało a dużo się kręcę po mieście" albo "no moja różowa raz miała niebezpieczna sytuację w metrze" są mi bliższe niż indeks przestępczości czy jakieś statystyki.
Podsumowując: uważam, że połączenie
  • Odpowiedz
@wojtek_bez_portek: no to jak ma problem z wyjazdem jako tako to oszczaj ją ciepłym moczem i znajdziesz sobie kogoś na miejscu. Nie ma co sobie zawracać głowy jakąś p0lką której na horyzoncie mieści się tylko 0 i 1. Statystyki to tylko statystyki, chyba #!$%@? w csie albo u tego młodego z laptopem od Kaczyńskiego. W dalszym ciągu pytasz się w miejscu gdzie na 99% odpowie Ci facet (i to mimo wszystko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wojtek_bez_portek: jest duża różnica między wschodnimi landami (z wyłączeniem Berlina) i Bawarią a zachodem.

Dziewczyna ma obawy i ma do nich prawo (i w tym przypadku moim zdaniem warto się wybrać turystycznie na kilka dni). A możliwe, że po prostu nie chce emigrować i to też jest ok, nawet bez żadnych argumentów o strachu.
  • Odpowiedz
@Gregre88 ale nie chce jej oszczywać tylko chce przemówić do niej argumentami, tak statystycznymi jak i anegdotami xD
Co z tego, że odpowie mi facet? To już tylko kobieta ma prawo się wypowiadać w sprawach bezpieczeństwa, zwłaszcza seksualnego?
Ja, żyjąc w Polsce, jestem w stanie się ten temat wypowiedzieć gdyby spytał mnie o to nie wiem, Angol.
Zwrócę Ci też uwagę, że może zapytałem konkretnie o "gwalty" ale poniekąd pytam ogólnie o
  • Odpowiedz
@wojtek_bez_portek: oczywiście, że facet też ma prawo się na ten temat wypowiedzieć tylko ta wypowiedź jest #!$%@? warta póki ktoś nie ma rzeszy koleżanek, rodziny itd. (tak jak Ty w Polsce). W Polsce jesteś w stanie się wypowiedzieć bo problemu nie ma. Tu jest ale nie wszędzie, nie każdy się z nim spotkal itd. Ważne jest gdzie kto mieszka, a tu też nie sprecyzowales. Jak będziesz ją przekonywał turystycznie to omijaj
  • Odpowiedz
@Gregre88 no dlatego pytam osób na emigracji, które już tam żyją, mają jakiś tam znajomych, pracują w różnych dziedzinach i obracają się w różnych środowiskach.
Myślę, że problem bezpieczeństwa seksualnego występuje wszędzie, na całym świecie. Znam kilka dziewczyn, które może nie zostały zgwałcone ale czuły się zagrożone czy też musiały uciekać przed jakimś nachlanym facetem.

Właśnie do Berlina chciałem jechać bo jest tam kilka miejsc, które mnie interesują :/
A czemu omijać,
  • Odpowiedz
@wojtek_bez_portek: Wydaje mi się ze tez. Bez przesady. Ja tam czułem się bezpiecznie xd
Ale np w 2016 w Monachium (dzien przed strzelaniną) było od cholery ciapaków. Było to dziwne. No i potem stało się xD

  • Odpowiedz
@wojtek_bez_portek: ale nie wszędzie jest tak samo, Polska jest akurat w czołówce jeśli chodzi o bezpieczeństwo kobiet. W jakiej dziedzinie lub środowisku kobiety chwalą się imigrantom napaściami seksualnymi? Syf jak syf, bezdomni śpiący na ulicach i żebrzący dosłownie wszędzie, w każdym większym parku murzyńskie gangi sprzedające nachalnie narkotyki. Możesz jej niepotrzebnie dodać argumentów :D
  • Odpowiedz
@Gregre88 kurła chciałem iść do muzeum, w muzeum chyba murzynskich gangów nie spotkamy ;/

Dobra #!$%@?, to bez przechadzek, pojedziemy tam do centrum, muzeum, wieża, zobacz jacy mili ludzie i elo wracamy, bez szwendania się xD
  • Odpowiedz
@wojtek_bez_portek: właśnie całkowicie mnie nie zrozumiałeś (ze skalą) więc ostrzegę jeszcze raz dla jasności xD może w samym muzeum akurat żaden gang nie będzie się zachwycał eksponatami ale pod drzwiami już np. możesz się #!$%@? o menela (który ci nawrzuca po polsku xD). Co do wieży to akurat tam raz, że w #!$%@? meneli to jeszcze murzyni narkotyki słabe sprzedają (nie daj się skusić, lepiej się przejechać na görlitzer park)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojtek_bez_portek: wschód jest dużo bardziej "biały". Jeśli już Cię ktoś ma zaczepić to raczej odpowiedniki polskiego lekkiego dresiarstwa o fajkę.
Berlin jest fajny, ale słabo się wpisuje w niemiecki ordnung i czystość, lepiej wybierzcie się na tą wycieczkę do Monachium albo jeśli gdzieś bliżej to Dresden jest bardzo w porządku.
  • Odpowiedz