Wpis z mikrobloga

#zalesie #polska #zakupy #pieniadze

Jakiś czas temu zrobiłem zakupy podstawowych produktów na śniadanie w lokalnym warzywniaku. Na początku myślałem, że źle usłyszałem ile mam zapłacić ale po spojrzeniu na terminal okazało się że nie xD matko bosko prawie żem zawału dostoł. Z racji tego że była godzina dla seniorów nie protestowałem bo trochę na nie legalu kupione wiec może drożej ¯_(ツ)_/¯

#!$%@? co tu się dzieje. #chlewobsranygownem

Zdjecie zakupów w kom
MortRainey - #zalesie #polska #zakupy #pieniadze 

Jakiś czas temu zrobiłem zakupy po...

źródło: comment_1609618971HcXtXnZ93H8iLRUEP4nu7D.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@nvmm: #!$%@? p0lactwem to się zajebiscie steruję i manipuluje. Można podnieść cenę dowolnego produktu o 300% a Polak i tak kupi bo #!$%@? PiS i to ich wina XD
  • Odpowiedz
I to na dodatek rozmawiamy o cenach w dyskontach. Przeważnie robię zakupy w Lidlu lub Biedronce. Ostatnio z lenistwa będąc w jakiejś tam galerii handlowej zszedłem na dół i zrobiłem standardowe zakupy w jakimś supermarkecie... Przeżyłem niezły szok, kiedy zobaczyłem że za litr mleka muszę zapłacić 3,50, bez laktozy 5zł, a za najzwyklejszy gówniany chleb 6 zł. Na lajcie wydałbym 200zl za jedną siatkę zwykłych zakupów.
  • Odpowiedz
W socjaliźmie ceny ustaliłby urzędnik, a nie baba w warzywniaku. To akurat jest czysty wolny ryczeczek, OP nie musiał kupować po tyle, ale nie chciało mu się jechać do Biedry więc buli.


@pat1ryk: Czyżby? To baba w warzywniaku ustala 5% podatek Vat który widzisz na tym paragonie? To ona narzuca drugi próg podatkowy producentowi tych bułek, zwiększając jego koszty produkcji, co przekłada się na ceny produktów? To ona arbitralnie ustala
  • Odpowiedz