Wpis z mikrobloga

Od rana widze, jak jakieś szury piszą, że afera z Jandą to specjalnie, żeby zrobić ze szczepionek towar luksusowy i żeby zadziałała psychologia tłumu, ale jeszcze żaden mi nie odpisał na pytanie dlaczego temu złemu rządowi tak zależy, żeby jak najwięcej Polaków się zaszczepiło xD

#koronawirus
  • 64
  • Odpowiedz
@Nihas: Ja się na przykład chcę zaszczepić i nie jestem jedyną osobą w Polsce, która chce. A to, że szczepionki są nieskuteczne i niebezpieczne to są jakieś zbiorowe urojenia. Obecny rząd to populiści, robią to, czego jak im się wydaje, ludzie chcą. Pewnie nie przewidzieli, że nagle tak się zaroi w tym kraju od antyszczepów, a że szczepionki już kupione to namawiają. Z resztą jak by to wyglądało w oczach
  • Odpowiedz
@LaserDragonFire: Ja się zgadzam, chodzi mi o to, że antyszczepy cały czas mówią, że nikt się nie chce szczepić, i że rząd robi jakieś specjalne akcje żeby zadziałała psychologia tłumu, ale według ich logiki rząd nie powinien mieć żadnego powodu żeby tak robić.
  • Odpowiedz
@Nihas: żadne cipy, tutaj bardziej idzie o kontrolę nad plebsem. Już teraz pierdzielą o jakichś chorych podziałach, jeśli udałoby się im to przeforsować, to zyskaliby jeszcze większą władzę nad ludźmi, a to prowadzi wprost do totalitarnego zamordyzmu.
  • Odpowiedz