Wpis z mikrobloga

Gdzie wy macie te znakomite misje poboczne, bo dosłownie 90% gówna które jest oznaczone na mapie to misja w stylu dzwoni do ciebie jakiś cieć, masz kogoś zabić albo coś zabrać w małej lokacji z wrogami, a gdy to zrobisz to możesz sobie poczytać fascynujący datalog
- zesrałem się i śmierdzi
- ja też ... shiba doge haha mem

Przecież to podejście do misji pobocznych i aktywnosci na mapie to jak ubisoft 10 lat temu xD
Nie mogę z tej gry i ludzi piszących, że to przełomowa produkcja
#cyberpunk2077
  • 22
@Kosmox30: powiem tylko tyle, że nie wszystkie misje, w których masz zlecenie kogoś zabić kończą się na zabójstwie. Jest taka jedna fajna misyjka, która się potem ciągnie i jest to bardzo ciekawy wątek, choć dla niektórych pewnie i kontrowersyjny. I mocno się zdziwiłem, że ze zlecenia zabójstwa rozwinął się taki wątek ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@warcislaw-krzak:

Racja, quest z krowami też był dobry ;)

Miałeś napisać co wyróżniło te questy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie rozumiem też, czemu mam się odnosić do 10letniej gry Ubisoftu, no chyba że uważasz, że takiego handicapu potrzebują Redzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wróciłem właśnie do AC Valhalli (po przerwie na przejście CP2077) i widzę większe dopracowanie zarówno w misjach głównych (wątek z
@tygrysoffshorowy:
Panam/Judy rozwinięty wątek romansu, jedyna gra którą kojarzę co miała coś podobnego to oczywiście Wiedźmin, nie kojarzę innych gier gdzie tak fajnie idzie poznać jakąś postać i zacieśnić więzi
no bo co innego? Romanse Ezio?

A watki Rogue i Kerrego wiadomo lepsze poznanie Johnego i samo wcielenie się w Johnego(coś podobnego jak kojarzę to też tylko wcielanie się w Ciri i to też nie do końca to samo)

10 letnia
@warcislaw-krzak: xD wątek romansu - poznaj NPC, wykonaj misje 2,3,4, pocałuj NPC, misja 5 seks z NPC. Zajebisty wątek miłosny.

Chcesz wyjść na randkę ze swoją dziewczyną - nie ma jak, a nawet jakby było jak to nie ma gdzie
Chcesz zaprosić na mieszkanie żeby cokolwiek - nie ma jak.

Wątek Panam czy Judy to kolejny rozbudowany side quest z opcjami pocałuj i seks.
@cin123654:

To zaleta czy wada, że kopiuj-wklej? Wolisz zjeść unikalne gówno żula czy tort z fabryki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gram na One X, poziom graficzny Valhalli i CP2077 porównywalny, optymalizacja AC lepsza, bo Cyber się często preloaduje w trakcie rozgrywki.

@warcislaw-krzak:

Tak samo rozwinięty jak w ME3 czy Dragon's Age'ach, kolega niżej podsumował. W ogóle stwórz grę w przeseksualizowanym świecie Cyberpunka, możesz ruchać tylko dziwki
@cin123654:

Gurwa, AC to taka sama seria jak Fifa, Uncharted, God of War czy cokolwiek sobie wymyślisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak jest dużo nowych rzeczy wprowadzonych i poprawionych względem Odyssey, no i nie #!$%@? takiej spirali hype'u jak CDPR. AC:V, w odróżnieniu od CB2077, lives up to expectations