Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OCIEBATON: Lewaki nie połącza kropek, że ten podatek to wymysł zlewaczonej Unii, która chce dbać o ich zdrowie i wie lepiej.

Komisja europejska wykonuje ekspertyzy, łączy sprzedaż SSB z plaga otyłości i uszczęśliwia ludzi na siłę, wydając rekomendacje. W wielu krajach Unii ten podatek istnieje od wielu, wielu lat Francja 2012, UK 2016, Irlandia 2018).

#bekazlewactwa
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OCIEBATON: już teraz się lewicowcy srają, że opodatkowanie pracy nie wpływu na zarobki i gospodarkę bo źli prywaciarze nadwyżki dla siebie pozabierają.
To jest tragedia że alternatywą dla PiSu jest PO i Hołownia jako najmniejsze zło.
Lewica będzie robić to samo co PiS tylko zamiast gadać o ojczyźnie i narodzie będzie gadać o tolerancji i społeczeństwie. A teraz jak Biden doszedł do władzy to by robili to samo co PiS z
  • Odpowiedz
@RedBaron

ja bym poszedł dalej i zakazał tych napojów no ale jestem prozdrowotny


Tak jest zakazać wszystkiego, ja bym ze swojej strony zakazał seksu w celach innych niż prorodzinne, tak samo związków mężczyzn z kobietami też bym zakazał, skoro ja tego w życiu nie miałem i nie będe miałto inni też niech nie mają i teraz niech każdy dorzuci swoją cegiełke i w tym kraju nie będzie niczego
  • Odpowiedz