Wpis z mikrobloga

Właśnie ukończyłem tą legendarną pustynię Adanosa w Returningu 2.0 AB i bawiłem się w tej lokacji świetnie. Co prawda skończenie tej mapy bez solucji jest absolutnie nie możliwe bo ani nie ma żadnych dialogów, ani wpisy w dzienniku nic nie mówią więc rozumiem nienawiść i hejt na nią ale wiedząc co robić to jest to ciekawa lokacja. Dużo potworów do zbicia, ruiny świątyń. Bardzo przypomina mi pustynię z Gothic 3 tylko, że ta jest lepsza. A walka z magiem z wieży to już w ogóle mistrzostwo. Nawet nie wiedziałem, że da się coś takiego zrobić w Gothic 2. Już mam 41 godzin na liczniku i robiąc teraz kopalnię orków nie mogę doczekać się dalszych nowych lokacji.
#gothic #returning #gry
MrPrado30 - Właśnie ukończyłem tą legendarną pustynię Adanosa w Returningu 2.0 AB i b...

źródło: comment_1609584567lVNxang6PgBntMj4KppcQE.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@MrPrado30: Czyli lokacja i tak jest #!$%@?, bo bez solucji nie dałbyś rady, a co za debil projektuje grę w taki sposób, że nie można samemu dojść co i jak? Sam powiedziałeś, że żadnych dialogów, czy wpisów w dzienniku, czyli bez solucji pewnie musiałbym biegać na oślep i sprawdzać każdy kamień, drzewo itd? Bez sensu...
  • Odpowiedz
@maciorqa: Nie no. Lokacja jest dobra. Ma charakterystyczne miejsca tylko właśnie problem jest, przez brak jakiejkolwiek narracji. A wystarczyłoby dodać duchy starożytnych mieszkańców w tych miejscach którzy dawali by instrukcje co robić bo teraz instrukcje trzeba mieć w przeglądarce czy na telefonie.
  • Odpowiedz
@MrPrado30: Problem z tą pustynią jest taki że jest o wiele za duża, podejrzewam że jest wielkości Jarkendaru a jest na niej 10 razy mniej rzeczy. Byłoby dużo lepiej gdyby odległości między obiektami były 2-3 razy mniejsze.
  • Odpowiedz
@MrPrado30: O ile przez pustynie dałem radę przebrnąć, choć z niemałą męką, o tyle ta gra pokonała mnie w dolinie cieni. Widząc, że muszę na raz walczyć z 10 szkieletami, a że postać mam już wystarczająco nakokszoną, żeby spokojnie sobie z tą 10 na raz poradzić, wymiękłem. I to jest problem returna, bo choć na początku się gra fajnie, i czuć progres postaci, różnorodność przeciwników, to nie dałem rady go
  • Odpowiedz