Wpis z mikrobloga

Wniosek bardzo pilny
Szanowny Panie Alkoholiku Jarosławie Andrzejewski ja ob. Krzysztof Kononowicz zwracam się do pana z taką propozycją, a żeby pan podszykował dwa pokoje do zamieszkania u pana alkoholika dwuch osób takich samych alkoholików jak pan jest od urodzenia alkoholikiem i może jeszcze do tego narkomanem.A to są osoby np.1) Mariusz z kszaków alkoholik,narkoman, który posiada rentę inwalidzką, a pan chcesz od tego człowiek wyrwać rentę wszystką a sobie zabrać po jego śmierci dlaczego to pan alkoholik Jarosławie Andrzejewski nie weźmiesz tego alkoholika Mariusza z kszaków do swego domu mieszkalnego, tylko pan bezprzerwy dostarczał do kszaków alkohol,np A)piwo różnej jakości oczywiście alkoholowe;B)Wino różnej jakości,smaku alkoholowe;3)Wódka też różnej jakości smaku alkoholowa dlaczego to pan znęcał się nad tym człowiekiem bezpszerwy pan wyżej wymienionemu człowiekowi dostarczał alkohol.Czy tak można dostarczać dzień w dzień alkohol dla człowieka który wyraźnie na pana (korzyść?) było widać jak nie chciał spożywać tego alkoholu całkowicie, a pan jego zmusza do tego picia spożywiania piwa alkoholu. 2) Wojciecha Suchodolskiego ,,Majora'' też wiem bardzo dokładnie, że pan te pieniądze co był pan winny dla ,,Majora'' to pan jusz dawno jemu oddał tylko wy się dogadaliście ,,Major'' posłuchał pana alkoholika (?) za panem, a dzisiaj dokładnie się dowiedziałem jak wyszliśmy z Domu Dziecka, to taki odrazu podszedł do pana alkoholika jak był by pana brat rodzony, więc ja sobie pomyślałem, a żeby te oba ludzie zamieszkali u pana w pańskim domu jak najprędziej. A pan na swoim kanale jutub wszystko kłamiesz, że pan zasłynął, wiesz żeby nie ja to pan by nie istniałby, bo ludzie by nie wiedzieliby nawet że taki alkoholik Jarosław Andziejewski na tym świecie istnieje i powiesz na swoim kanale całą szczerą prawdę kto ciebie wypromował że ja ,, Mexico'' ,,Hasło pierwsze- Wjazd do Kononowicza'' jak się bardzo prędko tym twoim hasłem nienormalnym policja, a jeszcze jak się dowiedziałem, że kupiłeś samolot,, drona'' i teraz wszystko moją całą posesyję nagrywasz, jeszcze za to poniesiesz odpowiedzialność karno sądową, bo bez zasady mojej nie miałeś prawo tego robić, a robiłeś nagrywałeś, a wszystko bardzo dokładnie o tobie wiem. Czekam na odpowiedź pisemną pozytywną od pana Jarosława Andrzejewskiego. Z poważaniem Krzysztof Kononowicz
#kononowicz
O.....7 - Wniosek bardzo pilny
Szanowny Panie Alkoholiku Jarosławie Andrzejewski ja ...

źródło: comment_1609583875v9GUY3u4b4S1GKaYW18CXs.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz