Wpis z mikrobloga

Jak ustawić ta #!$%@? taktykę, by zawodnicy grali na miarę swoich możliwości... W lw 1 wygrana i 10 porażek, co mecz to przeciwnik bez problemu sam na sam, bo obrona zagląda alby wybiega do przodu zamiast biegnąc do piłki, gram na cofniętej i nic to nie daje
#fut
  • 25
@M82A1 41212(2) musisz dobrze ogarniać klepe. Masz dobry skład spokojnie na 2 maks 3 liga. Ja bym zmienił na 442 z dwoma cdm którzy będą Ci ratować dupę w sytuacjach awaryjnych. Ja gram 442 liga 1 około 2000 Sr. Też grałem 4212(2) ale jak jest dobry przeciwnik to ciężko jest. Też uwielbiam Figo ale on jest #!$%@? szczególnie że ma M/M i nie wykorzystujesz go nawet w 50% do wymiany Diego ciota
@M82A1: No mi Jota akurat odpowiada, fajnie strzela jak na razie. Figo tylko dla zgrania, w 2 polowie wchodzi KDB 92. Gram ta formacja, bo moge wykorzystac CR7, gdyby byl wymmieny dawno bym sprzedal, a tak to szkoda trzymac na lawce. Jaka bys doradzil taktyke dobrac?
@Braand ale potrzebujesz dwóch solidnych cdm. Do takiej gry. Wytyczne są proste napastnicy nic nie ruszam boczni get on box cut inside i get in behind. Cdm jeden balanced cover center drugi zrownzony cover center. Ale musisz pokombinować że składeem bo będa Ci łamać linię