Wpis z mikrobloga

O ile nigdy nie zwracałem uwagi na nowe "postanowenia noworoczne", tak teraz chyba zacznę.
Chciałbym od nowego roku mniej przesiadywać na portalu który obecnie jest ściekiem i nie przypomina dawną siebie wersje czyli - wykop.pl. Obecnie to śmieszne obrazki, gówniane memy, atencjuszki i cała reszta gówna.
Chciałbym także mniej czytać wiadomości na internecie, telewizji nie mam od 10 lat. Mam dość lewandowskich, mam dość "internauci zareagowali zobacz memy", mam dość tej propagandy dziennikarskiej, coraz rzadziej można spotkać rzetelne i obektywne dziennikarstwo. Cieszę, się, że facebooka nie przeglądam, ale to już dawno zauważyłem, że jest to syf jakich mało, ludzie którzy szukają dowartościowania, pokazują życie jakie chcą żeby było, wszystko sztuczne, żadnej autentyczności.
A może to nasze życie takie jest? Po prostu sztucze? Przecież kiedyś jak internetu nie było, na spotkaniach rodzinnych czy przyjacielskich każdy też się przechwalał z jak najlepszej strony... nie wiem

#przemyslenia #postanowienianoworoczne #pytanie
  • 2
@Doloressa: tylko całkiem ok? wyplenić z siebie ściek wypokowy i te tandetne szukające sensacji informacje dla plebsu / mas to chyba aż nad to droga koleżanko, nie potrafie zrozumiec jak wiekszosc spolecznestwa moze ogladac czy to telewizje czy czytac te informacje meh, zreszta, #!$%@? to, szkoda czasu sie zastanawiac nad czyms takim