Wpis z mikrobloga

Czy to normalne, ze grając na xboxie w warzone na monitorze z podłączona klawiatura i myszka ta gra zachowuje się jakby była upośledzona? W menu ustawione 1080p 120hz gra internet wpięty po kablu, a i tak chodzi to jakiś dziwnie, myszka jakby miała mikro lagi albo jakbym grał na 60hz, czy to po prostu urok konsoli udającej PC?
#warzone
#xbox
  • 10
  • Odpowiedz
@Arxemis: U mnie czy to na tv czy monitorze K+M działa 1:1 jak na PC. XSX na LG C9 i Dell S2721DGF, więc to musi być wina ustawień albo wyświetlacza.
  • Odpowiedz
@Arxemis: na konsolach myszka emuluje analog pad

@sodomek
"Nie znam się ale się wypowiem "
Mysz na konsolach emuluje analog jeśli używasz jakiegoś shit adaptera sw grze która nie wspiera myszki na konsoli.
Normalnie w grach z wsparciem myszy mysz działa jak na PC.
Gowno adapter np Genesis Tin 2000 emuluje za pomocą myszy ruchy analoga - wtedy jest serio upośledzenie.
  • Odpowiedz
@Arxemis: mam takie samo wrażenie, spróbuj ustawić sobie ustawienia>klawiatura i mysz > tryb czułości celowania myszą > Klasyczny. Moim zdaniem duży gamechanger ale jednak na PC mam wrażenie że lepiej się w fps fra
  • Odpowiedz
@Cepoludek: jak mam ustawionego pada to na nim śmiga pięknie, w momencie gdy się przełączam na mk to jest to samo. Odpuściłem sobie już i gram w ten tytuł na pc gdzie mam polowe tych fps co generuje xsx a gra jest 4x płynniejsza, dziwne to.
  • Odpowiedz
@Arxemis: miał podobnie gram na Xbox series x. Tv 120 Hz. Na padzie gra działa płynnie. Myszka natomiast świruje. Zmieniałem trzy razy Myszke i klawiaturę. Z różnymi skutkami ale nigdy nie było to co na padzie. #!$%@?łem się kupiłem pada z Lopatkami Elite S 2 i to była najlepsza decyzja.
  • Odpowiedz
@Icardi: ja sobie odpuscilem granie w to na konsoli, bo w ogolnym rozrachunku na kompie z i5 9400f i rxem 580 4gb grało mi sie lepiej jak na konsoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz