Wpis z mikrobloga

co sie #!$%@? wczoraj xDD
bylem na sylwku u kolegi i mialo byc troche osob, wiekszosc znalem bo to osoby z mojej bylej szkoly. ubralem oczywiscie najlepszy ficik jaki mialem (jakies 7k albo wiecej). wypsikalem tez sie chanel de bleu. bylo juz po 24, ale wczesniej juz zauwazylem ze kolezanka tego mojego kolegi jakos mi sie dziwnie przypatruje xDDD jest 2 w nocy, my w kilku siedzimy na chacie (wiekszosc juz poszla do domu) i ogladamy jakis film, chyba avengersow. nagle ona sie do mnie dosiada, cos tam rozmawiamy po cichu i sie we mnei wtula xDDDD posiedzielismy do 3:30, na koniec dala mi swojego FB i snapa i zobaczymy co z tego bedzie xDD troche przypal bo juz dziewczyne mam i nie wiem co robic xDD

a wy co? xDDD sylwek spedzony na tagu przegryw i na wykopie? xDDD jakie to zalosne :D

#bekazprzegryw
#przegryw
Przegrywinho69 - co sie #!$%@? wczoraj xDD
bylem na sylwku u kolegi i mialo byc troc...

źródło: comment_16095204116COewtU15VeTxRdU30ZlhX.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
dala mi swojego FB i snapa

@Przegrywinho69:

Nie wiem jak można dać komuś swoje konto na serwisie społecznościowym. Ale zakładam, że link abyś mógł spermić do niej po imprezie.

Za moich czasów prawdziwym dowodem, że podobasz się dziewczynie było otrzymanie numeru telefonu domowego (zanim nastała era komórek).
  • Odpowiedz
@gandhi: No cóż, nie śledzę wydarzeń za zakopie. Ale fakt, dałem się złapać na "bait" jak mało kto :)
Ale jak na erę cyfrową, to spermienie, że się kogoś dodało do mediów społecznościowych to niezły przypał.
  • Odpowiedz