Wpis z mikrobloga

Mnie najbardziej przeraża w tym wszystkim ręka Centaura. Facet kolejny raz okazał się kłamcą, manipulantem i oszustem. Ja już nie nagrywam ze Szczurem, nie mam dostępu do jego kanału itd. itd. Po czym wychodzi akcja z dziwkami i lajtem. A wcale bym się nie zdziwił gdyby ten cały trolling z roksami był jego udziałem od samego początku. Typ steruje tym Strusiem jak kukiełką. Nie znam się na lajtach, nie wiem czy można manipulować i ukrywać donejty. Czy Szczur faktycznie dostał wczoraj tylko te 300 zł? Niestety Ony po raz kolejny dał paliwa dla swoich hejterów. Pod tym miłym uśmieszkiem grubaska z gór kryje się człowiek mający problem psychiczny. I apel dla jego. Człowieku zajmij się Myszą i zostaw tych białostockich meneli!
#kononowicz
  • 8
@bbbbbbbb:

I apel dla jego. Człowieku zajmij się Myszą i zostaw tych białostockich meneli!


Lepiej, by nawet nią się nie zajmował, ona przez niego też ma już wystarczająco przerąbane. Książkowy przykład syndromu sztokholmskiego. Ma jeszcze tyle życia przed sobą, szansę na ogarnięcie się i znalezienie sobie kogoś (względnie) normalnego, a Marian zamyka jej drogi do rozwoju. Ojejku, jejku, jejku.
@ortalionowy: myślę, że to jest możliwe. To już było widać na poprzednim lajcie, że widownia ma powoli w #!$%@? strusia i jego "dziękuje za 3 zł" "O to trzeba pominąć" a fakt że głosowych nie było tylko pogorszył sytuacje. I tak zarobił więcej niż powinien.