Wpis z mikrobloga

@Branco_Amigo oczywiście, że jest ale kurier jest w stanie zaryzykować bo szansa że ktoś się będzie bawił w pozwy jest praktycznie zerowa, a kurier przynajmniej nie dostanie kary za brak doręczenia. Co nie znaczy, że to pochwalam.
  • Odpowiedz
@criskrzysiu: Miałem tak samo z DPD, że w systemie było, że doręczone i jako odbiorca to moje nazwisko, trochę panikowałem, bo paczka za 1,5k to zacząłem dzwonić do DPD, dostałem numer do kuriera. Zadzwoniłem do gościa to się tam tłumaczył, że musiał wcześniej skończyć pracę i trochę sobie w #!$%@? poleciał i pooznaczał paczki jako dostarczone i paczkę będę miał jutro.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@criskrzysiu: Jedziesz na bagiety. Widzę na wykopie, że znów zaczyna się bronienie ujobka kuriera, który leci w #!$%@?. Ma za to placone i ma wykonywać swoją pracę. Jak oznaczone jako dostarczona, a ty nic nie masz to cyk na pały i numer sprawy do DPD, niech się debil tłumaczy.
Patolka kurierska się rozrosła i niektórzy serio myślą, że to normalne jak kurier sobie wypisuje głupoty...
  • Odpowiedz
@Rick_Sanchez: Wlasnie ten tylko ze smsa, że nie może teraz rozmawiać i mam wysłać smsa... no i już nie odpisał nie oddzwonił tylko odrzucał połączenia, nie, że wyłączona komurka tylko odrzucał. Także...

@tellet: tak też zrobię, nie odpuszczę typowi. Bo mi nie robi zupełnie, że ta paczka by była w poniedziałek

@Creed-Bratton: żartujesz chyba? Koleś ma prace jaką ma, wiem, że tak zrobił bo by jakiejś premi nie dostał.
  • Odpowiedz
@criskrzysiu: jak się nie da wyjaśnić, stracisz ważne papiery, to wystarczy pismo do organów i możliwości popelnienia przestepstwa i już więcej sie temat nie powtórzy. sprawdzone.
  • Odpowiedz
@criskrzysiu: Moja paczka przed świętami pojechała na drugi koniec Polski. Rozkręciłem gównoburzę i sklep wysłał mi paczkę ponownie (po trzech próbach odzyskania oryginalnej spod błędnego adresu - kurier "próbował" trzy razy, za każdym "nikogo nie zastano" - albo przywłaszczenie, albo kurier poleciał w ch**a), a oryginalna została na wieki u jakiejś Halinki na Podlasiu.
  • Odpowiedz
@criskrzysiu polecam przejść się po sąsiadach, u mnie niestety nagminnie tak zostawiał mimo moich skarg i próśb aby tak nie robił bo nikogo nie znam z sąsiadów i boje się o paczkę. Raz dodatkowo paczka znalazła się kilka ulic dalej pod dobrym numer mieszkania na korytarzu (°° skończyłam raz na zawsze z DPD
  • Odpowiedz
@criskrzysiu: jaka patologia kurierska w komentarzach, ale to nie dziwne, bo w większości nie pracują w tym zawodzie elity intelektualne. U mnie też wpisał odbiorce NOWAK. To jest jakaś kpina że oni mogą sobie wpisać co chcą, z paczką zrobić co chcą i jeśli nie dzieje się to regularnie to dla nich to normalne...
  • Odpowiedz
@criskrzysiu: Miałem podobnie. Akurat przypadkiem paczka za 5k. Akurat przypadkiem na rejonie zmienił się kurier na przybysza z Ukrainy. Gościu mówił ze zostawił paczkę pod drzwiami ;) Sklep rozwiązywał sprawę z DHL - dostałem druga paczkę 2 tyg później.
  • Odpowiedz