Wpis z mikrobloga

Ja sobie obiecałem ze nie odbiorę tej paczki a on niech to tłumaczy. Tez pomyślałem, że sąsiad może, ale żaden Nowak na ulicy nie mieszka. Właściwie to żadnego Nowaka nie znam nawet bo w okolicy niepopularne nazwisko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 470
@criskrzysiu: Nie wyrobił się to trzasnął odbiór aby statystyk nie psuć.
Dostarczy w poniedziałek. To że nie odbierzesz to mu krzywdy nie zrobi. Zmienią status na odmowa przyjęcia i wroci do nadawcy.
  • Odpowiedz
@criskrzysiu: Standard. Przyjedzie w poniedziałek. Drugim standardem jest wpisywanie, że odbiorca niedostępny. Jak zadzwoniłem, to stwierdził że z jedną paczką nie chce mu się jechać. Tak było przez 2 albo dni. Mają jakieś swoje kpi, za które są rozliczani. I jak w każdej firmie, trochę je naciągają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@brakslow: dokładnie teraz wszystko im liczy i później jak muszą pół miasta #!$%@?ç z jedną paczką to wpisze odbiór i następnego dnia podrzuci jak inne też będzie mieć w tamtą stronę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
@criskrzysiu: myślę, że przy brakach kadrowych jakie są.onecnie to mu nic nie zrobia

@SoulShredder: Konsekwencje:
Koordynator: Jakiś tam na Ciebie skargę napisał. Weź mu to zawieź albo dobij odmowę i niech #!$%@?.
  • Odpowiedz
@criskrzysiu przechodziłem przez to Miras, skończyło się na komendzie a jak w końcu dodzwoniłem się do DPD i dowiedzieli się, że sprawa jest u bagiet to następnego dnia wszystko się znalazło ;) tam jednak było grubiej bo nie poszło o paczkę ale o umowę na telefon
  • Odpowiedz