Wpis z mikrobloga

Podsumowanie! 13 dzień mojego wyzwania od 9K do 100K! Aktualnie mamy już: 35 628 PLN!
Wczoraj mieliśmy 34 628 PLN. Dzisiaj wzrost o + 993 zł!

Nie chcesz przegapić co będzie dalej? Obserwuj mój tag #mrfiemka !

Jak wyglądał dzisiejszy dzień:
Dziś krótko, ponieważ za godzinę żegnamy rok, który dał całemu światu mocno w popalić.

Giełda otworzyła się podcinając jeszcze bardziej skrzydła ALPP. Na początku saldo spadło do ok 31 tysięcy uuuaa! Udało mi się sprzedać dosłownie połowę akcji przy cenie 3.33 i odkupić przy cenie 2.88. Dalej wierze, że ALPP pomoże mi zdobyć cel 100 000 zł. Dodatkowo pozbyłem się akcji BNGO oraz COUV odzyskując wczorajsza stratę i wychodząc na plus. Dokupiłem za to dużo więcej DSG (druga najwieksza inwestycja w moim portfolio) + GALAXY. Dzień zamknął się bardzo dobrze, generując bardzo fajne zyski dzięki czemu wyszło lepiej niż wczoraj o ponad 993 zł.

Podsumowanie (podaje 5 największych inwestycji, reszta na screenie):
- (ALPP) Alpine 4 Technologies: Dzisiaj -3% Wartość inwestycji 25 500 PLN (+63% = +9 913 PLN)

- (DSGT) DSG Global: Dzisiaj +5,43% Wartość inwestycji 6 700 PLN (+35% = +1 742 PLN)

-(GAXY) Galaxy Next Generations: Dzisiaj -6% Wartość inwestycji 1 549 PLN (+7,27% = +104 PLN)

- (TLSS) Transportation and logistics Systems: **Dzisiaj +7%* Wartość inwestycji 461 PLN (+49,81% = 153 PLN)

- (ABMLL) American Battery Metals: Dzisiaj -3,45% Wartość inwestycji 398 PLN (-3,68% = -14,64 PLN)

Prowadzę stream codziennie od 1 dnia wyzwania.
Kiedy stremuje?
Codziennie od około 15 do 22, czyli w godzinach działania zagranicznej giełdy.
TWITCH:https://www.twitch.tv/mrfiemka
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UC9H8n_Pb14_pDf90mIjoTaw

Uwaga, jestem laikiem inwestycyjnym! Nie traktujcie moich metod jako dobrych porad inwestycyjnych ha ha ha... Nikogo nie namawiam do zakupu akcji, po prostu dziele się swoim wyzwaniem i osiągnięciami ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie kopiujcie mnie, bo to szaleństwo.

#gielda #inwestycje #zarabianie #chwalesie
Fiemka - Podsumowanie! 13 dzień mojego wyzwania od 9K do 100K! Aktualnie mamy już: 35...

źródło: comment_1609451786lf3jlDXb7V4YNNKPuvbE2G.jpg

Pobierz
  • 25
@niestrollowany_w_38_walkach: nie powiem, że się mylisz. Masz racje. Stabliny zysk, bezpieczniejsze spółki itd. Powinienem opylić ALPP gdy mialem 40k zysku, nie zrobiłem tego. Psycha. Nie jestem specem, a nawet na końcu napisałem, aby mnie nie kopiowano bo to szaleństwo. Traktuje to jako wyzwanie i dałem sobie za cel granie głównie na groszowych śmietkach. Zrobię z tego 100kafelków to wtedy spojrzę na to inaczej. Może.. ¯\_(ツ)_/¯ Ale dzięki z szczerą opinie. Bardzo
@Fiemka: Ja sobie dzielę portfel na 2 części - pierwsza duże spółki indeksowe i ETFy, druga spekulacyjna. Pierwszej części nie ruszam praktycznie, nawet nie śledzę wykresów tylko analizuje i poprawiam raz na kwartał. Druga częścią się bawię, ale jest dużo mniejsza, teraz 20% kapitału. Jeśli spekulacja zarobi to balansuje i cześć kasy przelewam na bezpieczne żeby wagi się zgadzały. Jak straci to psycha lepiej znosi jak strata jest zbalansowana zyskiem z
zamiast wyjść w porę dokładasz nowe żetony na stół


@niestrollowany_w_38_walkach: Bardzo trafnie to podsumowałeś! Słuchaj, dywersyfikacja portfela jest rozsądną sprawą. Nie brałem jej totalnie pod uwagę ponieważ moim celem było granie tylko na groszówkach a tutaj ciężko moim zdaniem o jakieś sensowne bezpieczne zachowania. Tu jest ruletka. Od początku wyzwania liczę albo na szybki zysk albo szybką stratę. Dlatego jeszcze bardziej mnie to ekscytuje.

Gdy osiągnę próg, z chęcią bardziej logiczne
@Fiemka: Myślałem żeby bloga założyć, ale nie chce dawać rekomendacji bo też się mylę. Myślałem żeby zrobić jakiś mały portfel modelowy na długi termin i publikować jego wyniki. Po pierwsze trzeba zrozumieć że najważniejsze to nie tracić pieniędzy - co nie znaczy nie tracić na poszczególnych spółkach tylko na całości portfela. Jeśli stracisz 50% to musisz odrobić 100% tym co miałeś żeby wyjść na zero. Przy stracie 90% musisz już odrobić