Wpis z mikrobloga

Sylwester, 2006 roku, godzina 23:10. Właśnie rozpocząłeś kolejną rundę na świątecznym de dust 2. Przy twoim boku nowo otwarte cebulkowe laysy i bąbelkowa cola przyniesiona przez mamę. Po każdej rundzie z całą drużyną wsł#!$%@? się w kolejny jingel noworoczny. W powietrzu unosi się oczekiwanie nowego roku. Masz 13 lat i całe życie przed sobą.

#sylwesterzwykopem
Pobierz jmuhha - Sylwester, 2006 roku, godzina 23:10. Właśnie rozpocząłeś kolejną rundę na św...
źródło: comment_1609448820N9QGrUqHt4Fu75aLw4kCVt.jpg
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka:

Bo w dorosłym zyciu to jest gigantyczny #!$%@?.
Niby czemu? Bo "jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz", a nie że starzy dadzą żryć i mieszkać?
No jak polacy nie potrafią ścielić, to potem są w dupie, ja tam nie narzekam.
Lepiej w szkole czy na studiach spiąć dupę i jakoś to przecierpieć, żeby przez resztę życia się na luzie ślizgać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korporacion tutaj dobrze pisze - niby luz, ale potem sprawdziany i pytania ze stresem jakiego w robocie nie zaznasz.

Ej tellet #!$%@?ła się produkcja

i cyk wolne albo restart serwera + sprawdzenie logów czy działa, a jak nie to eskalacja do kogoś wyżej, a nie kurna odpytywanie przez panią magister gównologii, od której humoru zależy czy np. zaliczysz rok/semestr i czy wejdziesz na rynek pół czy cały rok później, czy nie...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tellet: widzę że z #!$%@? spadłeś i #!$%@? wiesz ale już tego nie naprawi bo takie masz naleciałości. Pamiętaj miras śpiąc dupę to można zawsze i zrobić z tego kokos, szkoła to jest nic.
ale ja byłem kozakiem w 1.6.. razem z kumplem nałożyliśmy klan, stronę internetową i odswiezalismy przeglądarkę żeby nabijać wyświetlenia i fejm


@cleveland: fajne jest życie gówniaków. widzę wyobraźnią waszą podjarkę, te plany dalekosiężne, i wgl. xD