Wpis z mikrobloga

Miał ktoś styczność z takimi chińskimi cudami? Mowa o radiu 2 din z Androidem w cenie 200-400zł. Normalnie kijem bym nie tknął w tej cenie, ale coraz częściej mam styczność z autami klientów (mechanik, bez skojarzeń ( ͡º ͜ʖ͡º)) i fajnie to działa więc chciałbym sprawić coś takiego dla siebie. Problem w podłączeniu, bo nie wygląda mi to na ISO więc wszystkie te kable będę musiał dziergać sam? Montował to ktoś? #chinskiecuda #caraudio #motoryzacja
XNiemcu - Miał ktoś styczność z takimi chińskimi cudami? Mowa o radiu 2 din z Android...

źródło: comment_16094430004ptBa0V5QPROqCOcKSrYha.jpg

Pobierz
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XNiemcu: z tego masz do iso, a potem zależy jakie masz auto. Albo bezpośrednio albo kolejny adapter. Ja bym się nie pchał w coś takiego szczególnie w te które są grubości poniżej 5cm... U siebie mam 2 din od Pioniera i polecam, działa, funkcjonuje i jestem zadowolony.
@XNiemcu: ja mam wersje 16rom i 2gb ram z prockiem chyba 1,3GHz i androidem8.1 ktory udaje 9. i jak wyżej mapy yanosik i radio/yt lub czasami muza z pendrive chodza ladnie. Jak bardzo mocko chcesz to moge jakis filmik ugrać kiepskiej jakości. jedymy minus to dlugie wczytywanie programów. ale jak już odpala to chodzi.
@XNiemcu: jakość wykonania 2/10 bo działa.
Kostką ISO raz wepchałem pin z czarnego gniazda i zastanawiałem się dlaczego mi jeden kanał nie gra.

Nigdy więcej tego dziadostwa, głośniki BT grają lepiej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
odbiór fal jest nie najlepsza

@czerwonyziemniak: @XNiemcu: To kwestia tego, czy tor odbiorczy został zbudowany "na taniości", czy tanio, ale dobrze. Jeśli zależy Ci na dobrym odbiorze stacji radiowych to polecam urządzenia, które wspominają w specyfikacji o układzie "TEF6686".