Wpis z mikrobloga

Pora podsumować rok 2020. Zachęcam do podzielenia się w komentarzach, jakie flaszki wzbogaciły wasze kolekcje w ciągu ostatnich 12msc? Co było najlepszym/najgorszym zakupem?

Do lipca na moim liczniku dumnie utrzymywało się +0 nowych pozycji, ale w drugiej połowie roku popłynąłem... Część nawet jeszcze w foli, no bo kiedy to używać XD Przysięgam w 2021 tylko baraonda, opus vi i koniec z wyrzucaniem hajsu na pachnący etanol ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Najbardziej zadowolony jestem z vintage Lowe 7 Natural i Lolitki której już dawno nie idzie dostać w normalnych pieniądzach.
Najgorszy zakup to nowy DHI, przykrość wielka ale to już nie jest zapach szminki tylko zwykły wieczorowy przyjemniaczek.

#perfumy
doyoufeellucky - Pora podsumować rok 2020. Zachęcam do podzielenia się w komentarzach...

źródło: comment_1609438279IV5BSsdEmacwoHnPEnedqE.jpg

Pobierz
  • 19
@doyoufeellucky: Flaszek doszło sporo, bo powoli przechodzę z dekanciarza we flakoniarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdjęcia nie mam, ale z tych co pamiętam to Naxos, VUI, Costume National Homme i Soul, Laudano Nero, Hommage a L'Homme Voyageur, Aqva Amara, L'homme Ideal Cologne i Cyrus Writer.

Z samych flakonów odkrycie roku to zdecydowanie Soul ( ʖ̯)
@FELIX90: Przerobiłem cale portfolio PDM i niewiele mogę powiedzieć na ich obronę. Ot taki trochę lepszy mainstream plus kilka autorskich kompozycji, generalnie nic co by odmieniło perfumeryjny świat. Mam dwie flaszki w testerach(godolphin i oajan), kupione dawno temu po uczciwej cenie, ale ich retail price to jakiś żart jest.
najchętniej ze wszystkich zakupów pozbędę się jednak VUI, po prostu nie moja bajka.


@dyniel: U mnie valentino po rozczarowaniu obecnym dhi zmuszony był awansować, choć w każdej chwili wymienię się za starsza wersje diora ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aczkolwiek dizajnerski król irysa to jest DHP i tego nic nie zmieni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@doyoufeellucky: najlepsze zakupy:
-Toy Boy,
-Armaf CDNIM EDT,
-Orientica Leather Oudh,
-Zara Unexpected Fresh Spicy
-Ard Al Zafaaran Midnight Oud
Najgorsze:
- ze względu na parametry: dekanaty: Rasasi La yuqawam 7/2019, Joop homme vintage 2003, flakon Rasasi daarej 4/2020. Miały być atomowe lub przynajmniej wybitne parametry, a były beznadziejne.
- ze względu na nietrafiony zapach: Orientica majesty CPO, Orientica Bakhoor CPO, Just Jack neroli
Zakupów bylo więcej.
@wielkimustaf: Jeśli nie znasz pierwotnej wersji au masculin to w skrócie powiem ze słodko, ale nie jak ulep one bilion czy podobne, tutaj jest to wytrawnie podane. Głównie czuć anyż i lukrecje w towarzystwie nut drzewnych, bardzo oryginalna kompozycja (a przynajmniej ja nie znam nic podobnego). Jeśli jednak znasz oryginalna lolitkę, to jest jej bardziej mroczna wersja, nawiązanie do pierwowzoru jest bardziej niż oczywiste, core zapachu został ten sam.