Wpis z mikrobloga

@Rynta: a dlaczego wybór tylko pomiędzy tymi 2?

w sumie nie napisałeś czy solo, duo czy więcej bo to nieco zmienia setup (potrzeba magazynka 30+ dla kilo?)
dla czegoś więcej niż duetów bym się skłaniał ku 60 pociskowym magazynkom dla kilo

może coś takiego z czego kilo szybciej przycelowuje 329ms m13:361ms

raczej kilo
10129 - @Rynta: a dlaczego wybór tylko pomiędzy tymi 2?

w sumie nie napisałeś czy ...

źródło: comment_1609423459ZRD4OePFjVnKOA3uuDmJsS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rynta: a po co ci aż 100 kul? Ja gram na 60 i to jest wystarczające. Nie wiem nawet czy nie zmienić na 30 i coś innego dodać. Ogólnie fajnie mi się gra kilo mam zrobioną makymalnie na zasięg i celność. Na blisko mp5
  • Odpowiedz
@Rynta nie mam grafik z dmg, ja testuje bronie metoda prob i bledow, nie patrze na wykrestly tylko na to jak bron lezy w łapie. Ja gram na co dzien KARem i musze miec drugą broń taką, która i zabije gościa stojacego 3m ode mnie i takiego który stoi 50m. Kilo na bardzo blisko jest jak dla mnie mierne, a m13 to juz w ogole wrecz nie istnieje.

@bambaleon ja gram tak:
  • Odpowiedz
@bambaleon ale wiesz, ze ram zadaje takie same dmg, niezaleznie w jaka część ciala strzelasz? Oczywiście nie mowie o glowie, ale ladujac po nogach uzyskujesz to, co uzyskalbys ladujac w klatke piersiową. No i odrzut masz totalnie nieporownywalny, bo ram go praktycznie nie posiada.

Ciezko mi znalezc idealna broń do KARa bo gram dynamicznie i bardzo czesto spotykam ludzi w budynkach, aktualnie ramem gram na wyspie a w zwykłych BRkach mp5 /
  • Odpowiedz