Wpis z mikrobloga

Mirunki, jaki bank polecacie, bo Idea Bank, w którym mam konto idzie do zamknięcia (tzn został wykupiony przez PKO.SA)? Warunki jakie szukam, to ZERO opłat, bez żadnych kruczków, że jak wpłacisz x zł to darmo itd. Nie interesują mnie zadne cashbacki, konta oszczędnościowe, super promocje "przy co najmniej 5 płatnościach miesięcznie" itd. Czy sa jeszcze takie?
#banki #bank #bankowosc #ideabank #kiciochpyta
  • 19
@kinix21 parę lat temu weszła jakaś regulacja, że każdy bank musi oferować konto w 100% za darmo (rachunek podstawowy to się nazywa chyba), z tym że te konta są beznadziejne zazwyczaj - jak możesz przeboleć warunki typu wpływ wynagrodzenia + 1 płatność miesięcznie albo masz <26 lat to od siebie polecam pekao, naprawdę spoko wbrew temu co niektórzy mówią
via Android
  • 1
@Arl0 nie mogę właśnie, bo nie mieszkam na stale w Polsce i trzymam na koncie jedynie kase jak chce sobie coś na Allegro kupic ( ͡ ͜ʖ ͡) Dlatego szukam bez opłat, bo często jest tak, że kasa leży bez ruchu po parę msc i nie chce za to płacić
via Android
  • 1
@EkspertPKO dziękuję, ale pisałam, że szukam konta bez ukrytych oplat, a nie z kruczkami w postaci 5 transakcji kartą, ktora chce posiadać, bo jej używam jak jestem w Polsce raz do roku. Co to w ogole za uszczęśliwianie ludzi na siłę, że MUSISZ cos robic z kontem, bo jak nie to kara, dycha miesięcznie (°°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kinix21:
PKO BP konto za zero, tylko bez karty. Wtedy masz totalnie za darmo, bez haczyków.
EkspertPKO nawet pisze o koncie bez karty.