Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Seks nie sprawia mi przyjemności na tyle by być minimalnie bliżej orgazmu. :(
Partner ma małego penisa - około 10,5- 11,5 cm i w dodatku ma gruby brzuch łącznie że słabą kondycją. Jedynie pozycja na jeźdźca daje mi doznania, ale niestety penis zazwyczaj zaraz wypada przez co mam minimum stymulacji, bo muszę na to uważać.
Jest moim pierwszym chłopakiem, nie wiem jak to jest z innym.
W minetę jest kiepski, ale dopiero się uczy. W palcówce jest lepszy, ale odkąd zabawia mnie wibratorem to stał się leniwy na placówki.
Od jakiegoś czasu masturbuje się zabawkami, które dają mi 10x więcej przyjemności od jego członka. Doznania w seksie są takie same jak były przed używaniem zabawek.

Najgorzej, że muszę truć się hormonami z myślą że z seksu mam niewiele. Tylko on korzysta. Mi wystarczy że stymuluje mnie dildo i to daje mi dużo większe uczucie przywiązania... Nie wiem co robić. Nie chce z nim zrywać przez nieudany seks... absolutnie nie jestem kłodą.

#rozowepaski
#niebieskipasek
#zwiazki
#seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5feda5403dc27c000ae297c3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 87
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania warto, żebyś porozmawiała o tym z partnerem. Seks jest bardzo ważny w związku, nie można tego bagatelizować :(
Kto wie, może wypracujecie jakieś metody, które przyniosą zadowolenie obu stronom.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po prostu rozmawiaj z nim otwarcie i spróbuj wyciągnąć maksimum z innych zabaw poza klasycznym seksem. Najlepiej to mów mu podczas sprawiania ci przyjemności jak ma to robić, każda kobieta jest inna i on pewnie nie wie, co dla ciebie akurat jest przyjemne. Tak samo powiedz mu wprost, ze chciałabyś, żeby dalej cie zabawiał palcami. Niestety w takich kwestiach działa tylko szczerość i wystawienie kawy na ławę. Nie mówię, ze
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak nie jesteście dopasowani w łóżku to nie ma co ciągnąć takiego związku bo frustracja będzie narastać i prędzej czy później dojdzie do zdrady, albo będziecie się co chwilę kłócić. Niedopasowanie w łóżku nie jest czymś niezwykłym, a przecież seks to jeden z fundamentów związku zwłaszcza u młodych par. Jego mały penis i twoja pochwa to zwyczajne niedopasowanie bo pochwy również mogą być większe lub mniejsze.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: xD jprdl bebzon i do tego maly siurek xD #!$%@?.

Rozwiązanie jedyne to chyba żeby cię zapinał dildosem xD. I na koniec się spuszczał czy coś bo tak to nie ma sensu.

Albo musicie dobrać sobie odpowiednich partnerów ty z większym penisem a on z ciasna #!$%@? i po problemie xD.

Ten gość to musi mieć zryta banie widzi pewnie że dildo daje ci więcej radości niż on XDDd
Ma
  • Odpowiedz