Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moim postanowieniem na postanowienia noworoczne będzie żeby być bardziej konkretnym w postanowieniach noworocznych. Postanowiłem sobie poznać tym roku miłość mojego życia. I chyba się udało... z haczykiem. Trzeba było jednak dodać, żeby nie tylko poznać, ale żeby udało się wejść w związek, życzenia potrafią się spełniać nieco zbyt dosłownie. Przynajmniej jest cały czas wolna, bo związków unika z powodu problemów z przeszłości. W związku z tym że w tym roku nie wyszło, postanowiłem że przy moim postanowieniu spytam Królową Nauk - matematykę o to, czy lepiej o niej zapomnieć, czy że jest tak wyjątkowa że mimo wszystko warto o nią walczyć.

Według moich obliczeń wykorzystujących badania statystyczne dotyczące osobowości doszedłem do wyniku który stwierdza, że prawdopodobieństwo że kobieta w populacji ma 0,02% na posiadanie podobnego charakteru. Innymi słowy, jest to jedna taka na 5000.

Dlatego postanowiłem, że w przyszłym roku będę się bardziej o nią starał, że to konkretnie z nią uda mi się być razem. Jest to racjonalna, wykalkulowana decyzja, zupełnie niezaślepiona szczerą miłością połączoną z po prostu lubieniem jej po kilku miesiącach znajomości. Decyzja ta ma czysto matematyczne uzasadnienie. Warto walczyć o jedną taką na 5000, którą już teraz lubię, którą już teraz kocham.

#zwiazki #milosc #2021 #postanowienianoworoczne #nowyrok

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fece9fc1e72bd000b3e4f78
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
  • Odpowiedz