Wpis z mikrobloga

Parfums de Marly - Layton Exclusif. Chciałbym dodać go do swojej kolekcji, a jest w dobrej cenie. Badam czy znaleźliby się chętni na 30ml, bo chyba to nie jest jeden z tych zapachów, o które wszyscy zabijają się na tagu żeby go mieć. Gdyby do rozbiórki miało dojść:
#perfumy #rozbiorka

Cena: 6,9 zł/ml
Ilość: 60 ml

Odleję od 5ml, ale nie wiem czy po nowym roku wciąż cena się utrzyma. Potrzebuję tak chętnych na 30ml aby zamówić, a maksymalnie 60ml odleję. Tym razem dopiero jak się zbierze minimum to zamówię, a więc zastrzegam pierwiastek ryzyka, że nie wypali :(

Layton jest świetny, naprawdę dla mnie to genialny zapach. Exclusifa mam próbkę i chyba w mojej głowie siedzi blokada - głównie przez nuty, które mnie odrzucają (mam traumę przez Dusita Oudh Infini). Jednak nie czuję ich aż tak mocno, nie odpycha mnie kompozycja i przetestował bym go bardziej. Nadgarstek przy nadgarstku moim zdaniem przegrywa ze zwykłą wersją, ale też jest spoko - 8 miejsce w męskich zapachach według parfumo.

Dekanty 5/10/15/20/30 po 2,5zł
Piczkomat 13zł
Jakąś dodatkową listę mogę podesłać na pw, ale tylko po deklaracji na ten zapach. Można dobrać też od razu inne PdM stąd.

NicholasUrfe - Parfums de Marly - Layton Exclusif. Chciałbym dodać go do swojej kolek...

źródło: comment_16092859329A8sXm3CdmA6WFc9oUzXMl.jpg

Pobierz
  • 9