Wpis z mikrobloga

Podsumowanie! 11 dzień mojego wyzwania od 9K do 100K! Aktualnie mamy: 37 569 PLN!
Wczoraj mieliśmy 38 000 PLN. Dzisiaj spadek około - 431 zł.

Nie chcesz przegapić co będzie dalej? Obserwuj mój tag #mrfiemka !

Jak wyglądał dzisiejszy dzień:
Dziś nie było zakupów ani sprzedawania. Głównie obserwowanie jak wszystko leci do piekła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mamy wtorek, więc trochę spodziewałem się, że będzie trochę okazji do zakupów, tak jak 2 i 3 tygodnie temu. Czy to przypada z tymi wtorkowymi spadkami? Nie sądzę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dawajcie znać w co wy sami inwestujecie jeżeli chodzi o tzw penny stock czyli groszowe akcje. A może nie ryzykujecie na akcjach OTC? Szaleństwo?

- Alpine 4 Technologies (ALPP): -3,35% w plecy. W sumie: 261% = 23 816 PLN! Mamy więc spadek o -1144 PLN (Wartość inwestycji +32 907 PLN)

Tuż po otwarciu giełdy ALPP zaliczyło mocny spadek. Ci którzy obserwują ALPP już jakiś czas, doskonale wiedzą, że Alpine 4 lubi we wtorki zanurkować. Przez resztę dnia z ponad -13% spadku zamknęliśmy dzień -3,35% więc osoby, które wchodziły dziś na dołku, są do przodu całkiem fajny procent.

- DSG Global (DSGT): +6,41% do przodu. W sumie: 27% = 592 PLN! Mamy więc wzrost o 214 PLN (Wartość inwestycji 2 764 PLN)

- Corporate Universe (COUV): -17,50% w plecy. W sumie: 1,23% = 6 PLN. Mamy więc spadek o -127 PLN (Wartość inwestycji 497 PLN).

- American Battery Metals (ABMLL): -8,94% w plecy. W sumie: -2,82% = -11,68 PLN. Mamy więc spadek o -37,69 PLN (wartość inwestycji 401 PLN)

- MGT Capital Investments (MGTI): -2,49% w plecy. W sumie: -15,67% = -34,22 PLN. Mamy więc spadek o -8 PLN (wartość inwestycji 183 PLN)

- Galaxy Next Generations (GAXY): +38,89% do przodu. W sumie: 84,83% = 84,83 PLN. Mamy więc wzrost o +55 PLN (Wartość inwestycji 184 PLN).

- Transportation and logistics Systems (TLSS): -12% w plecy. W sumie: 24,41% = 75 PLN. Mamy więc spadek o -67 PLN (Wartość inwestycji 383 PLN)

Załączam screen z aktualnych moich pozycji. O spółkach które zainwestowałem, dowiedziałem się z jednej z grup na FB. Napisz priv jeżeli chcesz namiar. Nie jest to grupa, która podaje sygnały w co inwestować, lecz miejsce do dyskusji i analizy.

Prowadzę stream codziennie od 1 dnia wyzwania.
Kiedy stremuje?
Codziennie od około 15 do 22, czyli w godzinach działania zagranicznej giełdy.
TWITCH:https://www.twitch.tv/mrfiemka
YOUTUBE:https://www.youtube.com/channel/UC9H8n_Pb14_pDf90mIjoTaw

Uwaga, jestem laikiem inwestycyjnym! Nie traktujcie moich metod jako dobrych porad inwestycyjnych ha ha ha... Nikogo nie namawiam do zakupu akcji, po prostu dziele się swoim wyzwaniem i osiągnięciami ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie kopiujcie mnie, bo to szaleństwo.

#gielda #inwestycje #zarabianie
Pobierz Fiemka - Podsumowanie! 11 dzień mojego wyzwania od 9K do 100K! Aktualnie mamy: 37 569...
źródło: comment_1609281753QuktHUzu45Mfgx13FjhM0A.jpg
  • 12
@Fiemka: zasilasz t212 w PLN? Nie sprawdzałem jaki maja kurs wymiany w porownaniu do np. revolut, ale chyba się nie opłaca tym bardziej, ze tych transakcji robisz sporo.
PS: podepnę się bo pewnie wielu czytajacych ten temat uzywa wlasnie t212. Gdzie znajde informacje o bonusie za zalozenie konta oraz moj reflink? Nie moge doszperac sie ani w aplikacji ani w mobilnej apce
@popik3: Bo jesteś na trybie CFD. Klikniej po prawej u góry i zmień na INVEST. My tutaj inwestujemy bez dźwigni. Pamiętaj, że wszystko co kupujesz na CFD jest na lewarze. Możesz wyzerować kapitał.
@Fiemka: Dzięki! A jeszcze jedno głupie pytanie. Jak się wypłaca środki, bo jak kliknąłem zleć wypłatę to mnie o żaden numer konta nie pytał ani nic. To gdzie on je wypłacił :) ?