Wpis z mikrobloga

Mirki posprzątałem w starej komórce, gdzie kiedyś poprzedni właściciele trzymali świnie, a do niedzieli zamierzam zrobić wylewkę, wyszpachlowac i pomalować pod siłownię wraz z malym warsztatem ( ͡º ͜ʖ͡º) przez te kilka dni pod tagiem #silowniamatiego bede zamieszczał postępy z prac. Ławeczka wraz z obciążeniem 100kg, rowerek stacjonarny i bieżnia mają dojść do soboty :)

#remontujzwykopem
M.....8 - Mirki posprzątałem w starej komórce, gdzie kiedyś poprzedni właściciele trz...

źródło: comment_1609259644MJDye1GhEItWvowpNgz89l.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • 4
@richr jak na razie wydałem 220zl. Około 160zl na posadzkę i 58zl za lepszą gładź szpachlową. Po remontach domu zostało mi 15 litrów unigruntow, jeszcze jeden worek gladzi i kilkanaście metrów kabla, które wykorzystam. Muszę zrobić gniazdko i jakies ładne oświetlenie Ogólnie lecę po najtańszej linii oporu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Matti28: nie słuchaj specjalistów co to nigdy w chlewie nie byli i gówna nie widzieli. Kiedyś przerobiłem stary chlew na salę prób. Skułem stare tynki i jakiś stary alkoholik położył nowe za ekwiwalent wódki, czyli pln. Była też wylana nowa posadzka i wiec co? Nic a nic nie śmierdziało po skończonej robocie. Warunek konieczny - nie oszczędzaj na gruncie. Daj podwójnie jak ma ci zostać a jak zabraknie to dokup.
  • Odpowiedz
@Sebgat: gówno na gówno aż będzie równo xDD
Nie no, w pełni racja co do zapachu ale i kwestia trzymania się tynku, żeby nie odpadł. Jeszcze jakims gruntem pociągnąć i cymes będzie
  • Odpowiedz
@Mirkujacy: ale jak? Znasz szczegóły? Kuli podłogę do zera? A co ze ścianami itp? Sam nowy tynk nic nie daje, ciekaw jestem. Chyba że kurnik nie przesiąka aż tak jak chlew gdzie są krowy i świnie na przykład. No chyba że był tylko przez krótki czas
  • Odpowiedz
@Matti28: Sugerowałam się zdjęciem i pomyślałam, że znalazłeś po właścicielach w oborze stary karton z mlekiem a to jakaś szpachla
  • Odpowiedz