Wpis z mikrobloga

Mirki posprzątałem w starej komórce, gdzie kiedyś poprzedni właściciele trzymali świnie, a do niedzieli zamierzam zrobić wylewkę, wyszpachlowac i pomalować pod siłownię wraz z malym warsztatem ( ͡º ͜ʖ͡º) przez te kilka dni pod tagiem #silowniamatiego bede zamieszczał postępy z prac. Ławeczka wraz z obciążeniem 100kg, rowerek stacjonarny i bieżnia mają dojść do soboty :)

#remontujzwykopem
M.....8 - Mirki posprzątałem w starej komórce, gdzie kiedyś poprzedni właściciele trz...

źródło: comment_1609259644MJDye1GhEItWvowpNgz89l.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@Matti28
Po zdjęciach wnioskuje ze to teren pozamiejski wiec na zewnątrz powinieneś miec lepsze miejsca do biegania niż komórka po swiniach. Ławeczka + hantle wystarcza do treningu a za resztę kup zwykły rower ewentualnie dokup buty do biegania.

W sumie nie pytałeś o rade a tak to wyszło ale no tak czy inaczej powodzenia :D
  • Odpowiedz
@Matti28: dobra rada - skuj to. Raz, że pozbędziesz się wilgoci, to brud, którego nie domyjesz nie będzie Ci odparzał nowej warstwy. Może i więcej roboty, ale efekt i lepszy i trwalszy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@droid43210: na podłogę poszła dodatkowa wylewka by poziom złapać, na to poszły panele. Ściany skute do cegły i tyle, podwieszony sufit. W tym budynku był i kurnik i chlewik także teoretycznie powinno śmierdzieć ale byłem u nich nawet podczas upałów i nic nie czuć.
  • Odpowiedz