Wpis z mikrobloga

Dlaczego akurat dziewczynki z jakąś z pseudo depresją muszą się utożsamiać akurat z utworami slipknota?


@Brader: czy ja wiem czy akurat dziewczynki z pseudo depresją? Slipknot to jest jeden z największych zespołów na ten moment, a jego siłą od początku było właśnie trafianie do różnej maści outsiderów, od tego się zaczęło. I czy te przykładowe dziewczynki słusznie czy niesłusznie się nimi czują, to przecież typowy bunt młodzieńczy. Dla mnie spoko że
@Brader: nie rozumiem, to dla mnie po prostu to samo myślenie jak ci zacietrzewieni metale 20 lat temu. Jak on śmie słuchać Slayera mając koszulkę jakiegoś kindermetalowego Slipknota! Albo z drugiej strony jak się "znawcy" rapu oburzali że chodzę w glanach a znam więcej rapowych składów od nich i jeszcze się śmiem wypowiadać o jego historii. Wyluzuj, co jest złego w tym że małolaty słuchają tego co ty? Skoro uważasz tego
Odczuwam_Dysonans - @Brader: nie rozumiem, to dla mnie po prostu to samo myślenie jak...
@Odczuwam_Dysonans Ogólnie rozumiem pewne rzeczy niech sobie słuchają nawet metallici. Jedyny problem jest w tym, że ośmieszają lub psują reputację tym sposobem dla innych słuchaczy. Zobacz jak dzieciaki chodząc z głośnikiem bardzo utożsamili się z bedoesem czy tam jakimś Young puszczając ich utwory od bloku do bloku. Jeśli czegoś lubią lub kochają nie muszą się chwalić na lewo i na prawo bo wtedy sam nawet bym się nie przyznał do słuchania jakiegoś
@Brader: ale to rozdzielmy epatowanie od utożsamiania się i pisania o tym np w internecie. Jak ktoś napiernicza głośnikiem BT w miejscu publicznym przeszkadzając w ten sposób innym to jest po prostu chamem, choćby puszczał arię operową którą sam napisał. Ale jeżeli ktoś np nosi merch ulubionej kapeli, pisze o tym w necie na ich grupkach albo na takim wypoku pod tagiem #muzyka, etc, no to nie ma w tym
@Odczuwam_Dysonans Czyli mam rozumieć, że osoby, które akurat by szukać atencji utożsami się z pewną grupą muzyczną nie dlatego, że ich słuchają ale żeby pokazać się w postaci "PATRZCIE NA MNIE JA TEGO SŁUCHAM JA TO LUBIE" Tak są osoby które chcą oddzielić się od innych gustów muzycznych i pokazać się w bluzce slipknota lub po prostu są chorzy na punkcie pewnych wykonawców ale no proszę cię bądźmy szczerzy, że nie każdy
Czyli mam rozumieć, że osoby, które akurat by szukać atencji utożsami się z pewną grupą muzyczną nie dlatego, że ich słuchają ale żeby pokazać się w postaci "PATRZCIE NA MNIE JA TEGO SŁUCHAM JA TO LUBIE"


@Brader: hmm... Nie wiem czy o to chodzi ale tacy "pozerzy" zawsze gdzieś tam byli, to kwestia mody, dynamiki tłumu ale to bardziej ich problem niż mój, zawsze raczej stroniłem od takich ludzi a fałszywość