Wpis z mikrobloga

Jedzie do mnie za pośrednictwem #pocztapolska paczka z anulowanym zamówieniem (sprzedający olał mojego maila i towar jedzie), to jest dokładnie Kurier Pocztex.
Da się coś zrobić żeby ta paczka nie dojechała?
Nie będzie to duże i obawiam się, że mogą mi to wrzucić do skrzynki, a nie chcę tej paczki przyjmować.
Da się jakoś skontaktować z pocztą żeby mi tego nie doręczali i np.żeby to zostało w placówce?
Po jakim czasie taka paczka wraca do nadawcy?
#pytanie
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@raz-dwa-trzyy:
Odbierasz paczkę, a potem odstępujesz od umowy, następnie odsyłasz towar. Ewentualnie uzgodnij wcześniej, że nie będziesz odbierał przesyłki inaczej możesz zostać obciążony kosztami.
  • Odpowiedz
  • 0
@pcela nie chcę odsyłać, bo będę musiała płacić za paczkę, zignorowali moją wiadomość o anulowaniu celowo i chcę żeby się sami teraz z tym bujali, napisałam żeby spróbowali to przekierować, bo nie planuję odbierać z ich winy, ale na to też już brak odpowiedzi z ich strony
  • Odpowiedz
  • 0
@robvan nie xD #!$%@? mnie, na maile z innego adresu odpowiadali, na mojego maila z anulowaniem cisza, a przez telefon coś przerwało i nie było mnie słychać ( ͡º ͜ʖ͡º) masakra...
  • Odpowiedz
@raz-dwa-trzyy: Wychodzi na to że cokolwiek zrobisz to i tak będziesz stratna o kwotę wysyłki, no bo jak nie odbierzesz to tak jak ktoś wyżej napisał "sprzedawca sam Cie obciąży" a jak odbierzesz to trzeba zapłacić za odesłanie. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz