Wpis z mikrobloga

Halo halo, czy jest tu pan @kaitek666, a raczej jego dziewczyna Izabela?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo dzięki niej mam swoją własną torbę z bakteriami! #chwalesie Jest cudowna, ręcznie zrobiona! Nie wypuszczaj tej dziewczyny z rąk, panie Kajtek bo jej dzieło już dumnie dziś zaniosłam do pracy, mam nadzieję, że te bakterie mi nie wlezą do obiadu :D odkąd otworzyłam paczkę to już chyba wszystkim zdążyłam się od wczoraj pochwalić torbą i już wszyscy mają dość mojego gadania o niej :D sami zobaczcie na zdjęciu, jest super!
Oprócz tego dzięki książce o morderstwach różnych i otruciach w mojej głowie będzie trochę więcej wiedzy (teoretyczne….chyba ( ͡ ͜ʖ ͡)), a gra o wymownej nazwie WIRUS, będzie umilała mi wieczory (jakbym już w życiu miała za mało mikrobiologii, ale jej nigdy za dużo!)
Zdjęcie kiepskie, robione w biegu pomiędzy noszeniem kartonów podczas przeprowadzki (co widać w tle), ale melduję, panie Kajtek, że już się prawie, prawie udało i od 1.01 już w nowej miejscówce.
Dziękuję za wszystkie słodkości, których nie ma na zdjęciu, bo już schowane w nowym lokum w szafce, ale gwarantuję Ci, że to będzie to Twoja wina jak mi przybędzie od tego tu i ówdzie!
A kosmetyk dołączył do grona innych kosmetyków tej marki i będzie używany na pewno (bo ją lubię, na pewno pani Izabela podpowiadała!)
Kolczyki niestety nie przeżyły podróży (patrząc jak karton wyglądał to się dziwie, że cokolwiek dotarło xD pozdrawiam panie inpost). Paczucha pięknie zapakowana, ale pan inpost postanowił chyba pograć nią w kosza

Dziękuję jeszcze raz za ekstra prezent, torbą zdobyliście moje serce a ręcznie napisany list robi zawsze ciepełko w środku.()
Ściskam mocno, Panie Kajtek i Pani Izabelo, buziaki dla Was! ()

PS. Żelazkiem się kiedyś pochwalę :D

#wykopaka
Pobierz
źródło: comment_1609236516oSDpMFL5M2ZXVbUcplZ0bz.jpg
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klebsiella: pozdrawiamy () szkoda że kurier sponiewierał paczuche :( @krzoczka się na pewno ucieszy, że podoba Ci się torba. Noś dumnie! No i co do słodyczy, co złego/dobrego to nie my (ʘʘ) super ze kosmetyki dopasowały. Mam nadzieję że wszystko się sprawdzi. Spóźnionych wesołych świąt i "na czas" szczęśliwego nowego roku od nas!