Wpis z mikrobloga

  • 1
@obszarnik moj syn jest w pierwszej klasie i co prawda nie mają tego w podręczniku ale mieli wydrukowaną od wychowawczyni wersję z "W Polskę wierzę."
  • Odpowiedz
ale to jest żenujące, Polskę w wierszu patriotycznym zastąpić bóstwem w chmurach.


@SynGilgamesza: lepiej czarnego dać do roli Lancelota? Jedni i drudzy są siebie warci, wszędzie jest wpieprzana ideologia jedyna słuszna, ty chyba widzisz tylko tą jedną
  • Odpowiedz
@SonGocha99: najmocniej przepraszam! jestem rasistowskim szowinistycznym mizoginistycznym ksenofobicznym nietolerancyjnym białym faszysto-mężczyzną! Przepraszam, że określiłem twoją płeć inaczej niż się identyfikujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
najmocniej przepraszam! jestem rasistowskim szowinistycznym mizoginistycznym nietolerancyjnym białym faszysto-mężczyzną ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SynGilgamesza: nie musisz tłumaczyć, sama to wywnioskowałam, mam IQ 85, więc coś tam czaję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale srogie piguły bierzesz, gdzie takie dają?


@GodejMiTeresa: historia jest lewacka? Zobacz sobie ilu biskupów brało udział w targowicy i po czyjej stronie był watykan gdy chodziło o integralność terytorialną polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szarzujacyzajaczek oczywiście że nie. Myślisz że musimy które siedzą 4 pokolenie w Niemczech, Holandii, Szwecji czy Francji w razie jakiejś ewentualnej wielkiej wojny komu by służyły? Zapytaj się małego marokańca z 4 pokolenia jakiej jest narodowości - Niemiec, Polak, hiszpan powie ci ze jest np. Holendrem i wytłumaczy ci pochodzenie a tamten odrazu powie ze jest poprostu marokańcem z NL paszportem.
  • Odpowiedz
@obszarnik: Patriotyzm i katolstwo są tak samo absurdalnymi wartościami. Zarówno komuniści jak i konfedeklauny chcą jednego. Otóż odkryli swoją śmierć i poczuli się urażeni. Z powodu zranionej dumy wyrzekli się swoich potrzeb i swoje wyrzeczenie narzucili innym, powodując falę niepotrzebnych cierpień.
  • Odpowiedz