Wpis z mikrobloga

Co myślicie o pracy w wojsku jako kierowca z uprawnieniami C+E? Opłaca się w to pchać w obecnych czasach? Fajnie jakby się wypowiedział ktoś, kto zna temat od środka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza #wojsko #praca
  • 18
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dge22: nie byłem w woju ale wiem że sporo ludzi idzie na logistykę u mnie właśnie po to by na koszt państwa zrobić uprawnienia, odsłużyć swoje a potem pójść w cywilny transport - a jak już się taki złapie na emeryturę wojskowa i pójdzie w trasę to łączna suma zarobków robi się taka jakiej podobno sporo przeciętniaków w życiu nie zobaczy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dge22 a masz rodzine czy znajomosci w wojsku? Bo mozesz sie zdziwic jak dostaniesz na stan pojazd, ktory nie jezdzi i juz nie bedzie tak kolorowo jak u prywaciarza, ze dzwonisz po serwis i na drugi dzien jezdzisz dalej.
  • Odpowiedz
@dge22: Koncepcja dobra, tylko mentalność tych ludzi jest jakaś nieprawdopodobna. Miałem bliski kontakt z armią 30 lat temu i kilka lat temu i wszystkie wspomnienia ożyły. Zmieniło się wszystko, warunki lokalowe, uzbrojenie, komputery, pojazdy, technologicznie nie do porównania. Tylko galaretka we łbach została ta sama...
  • Odpowiedz
@dge22: wszystko zależy gdzie trafisz,jak logistyka to sporo jeżdżenia i 3-4 miesiące w roku na poligonie.Sprawdz sobie ile zarabia szer zawodowy i odpowiedz sobie czy warto.
  • Odpowiedz
  • 1
@dge22 robota zajebista, jedziesz Jelczem z Warszawy do Opola z dziesięcioma prześcieradłami na przykład. Jak nie przeszkadza Ci brak logiki to polecam :)
  • Odpowiedz
@Traczex: Ale ja już mam całe prawko opłacone. Teraz będę podchodził pod egzamin C+E.
@Micros: Nie mam rodziny w wojsku etc.
@jacek-hurek: Najpierw i tak chciałbym trochę pojeździć w normalnym transporcie, ale pytam tak na przyszłość, za rok, może dwa.
@Tigermass: Dlaczego nerwów?
@Login358: Coś około 3400 chyba, tak?
@Francisco_dAnconia: Zostało mi do zdania C+E, mam już wylatane 14h. Kwalifikacje też mam.
@iwunio: haha
  • Odpowiedz
@dge22: około4k(do 26 roku) na rękę,mieszkaniówka 900 lub mniej,13,mundurówka,platne za służby i poligony.Tylko pytanie czemu chętnych BRAK!!!,ogromne braki kadrowe.Duzo ludzi nie wytrzymuje tej specyfiki pracy,betonu,debilizmów i traktowania.Gdybym miał jeszcze raz iść teraz to bym sie nie zdecydował.Tym bardziej na aktualnych warunkach.
  • Odpowiedz